Gerçek Pokemen Go Uygulaması Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Gerçek Pokemen Go Uygulaması

Anasayfa > Genel > Gerçek Pokemen Go Uygulaması

Gerçek Pokemen Go Uygulaması (Oyunu Apk)

Pokemen go oyunu adı altında yüzlerce uygulama var. Fakat bu indirdiğiniz uygulamaları açtığınızda tam bir hayal kırıklığı yaşıyorsunuz.
Çünkü indirdiğiniz pokemen go oyununun (apk uygulaması) aslında sahte bir reklam uygulamasından ibaret olduğunu görüyorsunuz.
Ve internette araştırmanıza rağmen Gerçek Pokemon Go Oyunu ( uygulaması, apk ) oyuna nereden ulaşacağınızı bilmiyorsunuz, ki bende merak edip araştırdığımda hangi indirdiğim pokemen go oyununun gerçek olduğunu anlayamadım. Ve bloğum da pokemon go gerçek uygulamasını paylaşmaya karar verdim.

Pokemen go oyununu hakkında kısa bilgi;

Pokemon go oyunu Niantic tarafından geliştirilmiş ve Pokemon şirketi tarafından yayımlanmış ios ve android tabanlı gerçeklik oyunudur. Niantic şirketi Pokemon go oyununun yanı sıra Pokémon Go Plus isimli uygulamayı da beraberinde yayımlıyor. Pokémon Go Plusuygulaması nedir diyecek olursanız, yakınlar da beliren bir pokemon tespit ettiğinde Bluetooth aracılığı ile kullanıcıya uyarı veren bir uygulama.

Gerçek Pokemon Go oyunu ( apk uygulamasını) nasıl indirebileceğimize gelelim.

Gerçek Pokemon go uygulamasını indireceğiniz Apk mirror sitesi Google Play ‘de olan bütün uygulamaların tüm versiyonlarının yayımlandığı Profesyonel android uygulama sitesidir. Sizlerde Gerçek Pokemon go oyununu buradan indireceksiniz yani son derece güvenilir olan Apk mirror sitesinden.

Gerçek Pokemon Go Uygulaması ( Oyununu ) Android Uygulama Devi Resmi sitesinden    İNDİR

Herkese iyi eğlenceler. Bir sorun problem yaşarsanız alt kısımdan yorum bırakabilirsiniz. Bildirimlere izin vermeyi unutmayın. Böylelikle  yeni paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

TIKLA

 

Ekleyen : - Tarih: 15 Temmuz 2016 - 2:15 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Yürekten Dökülen SözlerSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Babadan Alınan ÖzelliklerSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kütahya sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber