Diyet yapanlar buraya Tok tutan besinler! Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Diyet yapanlar buraya Tok tutan besinler!

Anasayfa > Kadınca > Diyet yapanlar buraya Tok tutan besinler!

Diyet yapanlar buraya

Tok tutan besinler!

Soguk Kış ayinda diyet yapanlar için zorlayıcı olabilir. Özellikle ara öğünlerde ne yiyeceğinizi düşünüyorsanız bu öneriler hoşunuza gidebilir.

Birbirinden harika Tok tutan besinleri diğerlerinden ayırt edebilmek için enerji verecek besinler olanlar olarak bir kenara ayırmak lazım. İçeriğinde enerji veren ve besin değeri fazla olan besinler sizi hem tok tutar hem de kendinizi daha iyi motive etmenizi sağlar.

Yumurta:

Yumurta özellikle de sabah kahvaltılarında mutlaka tüketilmesi gereken protein değeri yüksek bir besindir. İçeriğinde protein değerinin yüksek olması hem sizdeki tokluk hissini uzatır hem de size enerji vererek kendinizi halsiz ve bitkin hissetmezsiniz.

Avokado:

A vitamini bakımından çok zengin olan avokado ile harika bir salata hazırlayabilirsiniz kendinize. Ve avokado tükettiğiniz günlerde kendinizi daha enerjik ve olumlu hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Chia Tohumu

Evet Son zamanlarda ismini sıkça duymuş olduğunuz chia tohumu da yüksek lif ve protein içerir. Bir besin lif ve protein bakımından ne kadar zengin olursa insana vereceği enerji ve fayda da o kadar büyük oluyor.

Süt ve Yoğurt

Süt ve yoğurt da içeriğindeki yoğun proteinden dolayı tok tutan ve aynı zamanda yağ yakımını da hızlandıran besinler arasında. Ara öğünlerinizi sütlü kahve veya meyveli yoğurt ile tatlandırabilirsiniz.

Badem

Ara öğünleri özellikle de dışarılarda yapmak zorundaysanız hem pratik hem de atıştırmalık hevesinizi köreltecek faydalı bir diğer besin de bademdir.

Fındık

Ara öğünleri özellikle de dışarılarda yapmak zorundaysanız hem pratik hem de atıştırmalık hevesinizi köreltecek faydalı bir diğer besin de bademdir.

Havuc

A vitamini bakımından çok zengin olan ahavuc ile harika bir salata hazırlayabilirsiniz kendinize. Ve Havuc tükettiğiniz günlerde kendinizi daha enerjik ve olumlu hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Tok tutan besinleri diğerlerinden ayırt edebilmek için enerji verecek besinler olanlar olarak bir kenara ayırmak lazım. İçeriğinde enerji veren ve besin değeri fazla olan besinler sizi hem tok tutar hem de kendinizi daha iyi motive etmenizi sağlar.

Kış aylarinda mukemmel bir diet ile sizlerleyiz

Etiketler : , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 14 Aralık 2016 - 3:39 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

NE GÜZEL ŞEY HATIRLAMAK SENİSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

yemek tarifi siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

En Güzel Kız Çocuk isimleri ve AnlamlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Cakal_mesut

15 Aralık 2016 - 9:37 PM

herzaman diet yaparım cok severim diyet yapmayı cünkü insanı kasıyor kasılmak insana stresres veriyor cok güzel bir yazı tşkler sehirlersohbet.comSohbet haber