2018 YılBaşı Akşamı Televizyon Programları Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

2018 YılBaşı Akşamı Televizyon Programları

Anasayfa > Magazin > 2018 YılBaşı Akşamı Televizyon Programları

Sehirlersohbet 2018 YılBaşı Akşamı Televizyon Programları inceledi 2018 yeni gireceğim pazar akşamı bizleri televizyon başında keyifle izleyeceğimiz programlar neler? Yılbaşı gecesi televizyon da ki diziler neler ?

Sehirlersohbet kullanıcıları için tek tek araştırıldı . Popülaritesi yüksek olan başarılı kanallar özel showları ile bizlere unutulmaz bir gece yaşatacağını düşünmekteyim . 2018 Yılbaşı Akşamı televizyon programları bir birine rakip olacağına eminim bu reyting yarışının birincisi kim olacak ertesi sabah yani yılbaşı sabahı 2018  1 ocak pazartesi  açıklanacak olan listeler de belli olur . Haliyle karlarına kar katan televizyon şirketleri yılın son gecesi de epeyce bir para kazanacağı düşünülmekte.

Sehirlersohbet   Yılbaşı Akşamı için hazırlanan   televizyon programları listeliyor .

Kanal D ekranlarında 90’lı senelerine ait gençlerin nostarjisi ekrana geliyor yani HUYSUZ’LA YILBAŞI ÖZEL programla 2018 yeni yıl tüm coşku,umut,ve sevinçle yine Kanal D ‘de gireceğe benziyor. Çünkü Seyfi Dursunoğlu yani HUYSUZ VİRJİN‘i ağırlıyor. EE huysuz olurda konukları olmaz mı bir birinden güzel ,yetenekli  sanatçılar gelecek onlar kim hemen sıralayalım ; Gülben Ergen ,Ece Seçkin,Demet Akalın,Muazzez Abac,Kubat gibi bir çok ünlü sanatçı bir arada olacak HUYSUZ VİRJİN Yıl başı özel program  31 Aralık Pazar gecesi 23:45’te Kanal D’de

Sehirlersohbet O Ses programının yıl başına özel neler yapabileceği ve süprizleri de araştırdı işte TV8 ekranlarında 31 Aralık 2017 son günün de Yılbaşına özel program O Ses Türkiye farklı eğlenceli olan konukları ile Acun Ilıcalı‘nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği O Ses Türkiye programının yılbaşı konukları geçen yıl reyting listelerinden de belli olduğuna göre yine  ses getirecek. O Ses Türkiye yılbaşı özel programında konuk olması beklenen ünlüler arasında Ozan Güven, Cem Yılmaz, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Aleyna Tilki, Yılmaz Vural, Cenk Tosun yer alıyor.

ÇOCUKTAN AL HABERİ YILBAŞI ÖZEL

Evrim Akın‘ın sunduğu “Çocuktan Al Haberi Ünlüler” yılbaşı özel bölümüyle SHOW Tv izleyen tüm izleyicileri eğlendirecek ve kahkaha krizine sokmaya hazırlanıyor Çocuktan Al Haberi Ünlüler’le 2018 herkes için çok eğlenceli,çok şaşırtıcı ve çok keyifli  bir yıl olacak !Yılmaz Morgül, Burak Kut, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Sahrap Soysal, Aydın Kurtoğlu, Sefa Doğanay, Aynur Aydın ve Özlem Yıldız gibi Türkiye’nin en sevilen isimlerinin konuk olacağı yılbaşı özel bölümünde birbirinden eğlenceli dakikalar yaşanacak. İkizlerin Aydın Kurtoğlu’nu sıkıştırdığı, Arda ve Burak Kut düetinin renk kattığı, Sefa Doğanay’ın Bülent Ersoy taklidi karşısında Nisan’ın şaşkınlıktan dilini yuttuğu, Faik Öztürk’ün ise Çitos Efe’yle yerde yuvarlandığı programda sürprizlerin ardı arkası kesilmeyecek

 

Ekleyen : - Tarih: 31 Aralık 2017 - 3:13 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Yeni Arkadaşlıklar Yeni Sohbet Ve ChatlerSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kars sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Beşiktaş – Bayern Münih Canlı AnlatımSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber