Aleyna Tilki'nin Anne ve Babası Ayrıldılar Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Aleyna Tilki’nin Anne ve Babası Ayrıldılar

Anasayfa > Magazin > Aleyna Tilki’nin Anne ve Babası Ayrıldılar

Sehirlersohbet Aleyna Tilki‘nin Anne ve Babası Ayrıldılar haberi ile bu hafta magazin bölümüz de öğrendiğimiz bu üzücü haberi anlatacağız. Aleyna Tilki  Acun Ilıcalı‘nın yönetim de olan yetenek sizsiniz ‘e katılmıştı. Sergilediği canlı performansla kendine hayran bıraktıran Aleyna Tilki kısa sürede yerli shakira olarak anılmaya başladı .

Aleyna Tilki Anne ve babası’nın desteğini alarak Emre Karaduman ile yapmış olduğu ”Cevapsız Çınlama” isimli dijital sigle,youtube ve bir çok sosyal medya mecralarında izlenerek, dinlenerek 100 milyon tık’ı geçerek şimdiden Miley Cyrus ve Justin Bieber ile karşılaştırılmaya ve dünya starlığına doğru bir yolculuk içerisinde olduğunu her defasında  dile getiren değerli starımız Aleyna Tilki bu kez sevenleri ve kendini dahil olmak üzere herkesi üzecek haberle sarsıldı .

 

Aleyna Tilki’nin Anne ve Babası Ayrıldılar

14 yaşında başlayan Yetenek Siziniz serüveninden sonra 16,17 yaş da kazandığı başarılarının arkasında  Büyük destek gördüğü ailesi ‘nin yollarını ayırması ne derece etkileyerek sanatına gölge düşürecek bir yandan merak konusu olmaya başladı şimdiden .

Ailesi her zaman Aleyna Tilki’ye sanattan önce okul -Eğitim olduğunu defalarca dile getirmişlerdi .

Anne ve babasının her an onu desteklediğini belirten Aleyna Tilki, ilk şarkıcı olmak istediğini söylediğinde ‘önce okul’ dediklerini belirtti. “Okul aksamadığı sürece müsaade var” dedi. Okul yaşamını ise sevdiğini şu sözlerle ifade etti: “Okullu olmak güzel çünkü kendi yaşıtlarımla buluşabileceğim tek yer okul.  Dışardaki çevrem benden çok daha büyük yaştakiler.”

Yaşının küçüklüğü  bir yana  şarkılarıyla magazin gündeminin dilinden düşmeyen şarkıcı Aleyna Tilki’nin Anne ve Babası  boşanma kararı aldı.

Aleyna Tilki’nin Anne ve Babası Ayrıldılar ve tek celsede boşandılar

Bugün Küçükçekmece Adliyesi’ne avukatları eşliğinde gelen Aleyna’nın annesi Havva Tilki ile babası Mehmet Tilki, Aile Mahkemesi’ne boşanma dilekçesi verdi. Sundukları anlaşmalı boşanma dilekçesini mahkemeye sunan çift, kısa süre içinde duruşması görülerek boşandılar.

AİLESİNİN YANINDA YER ALMADI

Aleyna Tilki, boşanma aşamasında ailesinin yanında yer almadı. Havva Tilki ve Mehmet Tilki, anlaşmalı boşandıktan sonra adliyeyi birlikte terk ettiler. Çiftin bu boşanma kararını büyük bir gizlilik içinde aldıkları belirtildi.

Sehirlersohbet okuyucuları olarak kendisine bu zor günlerinde sabır diler  ve mücadele ruhunu kaybetmemesini tavsiye ederiz

 

Ekleyen : - Tarih: 10 Ocak 2018 - 8:54 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bu Kızın Tam 40 Kardeşi VarSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

ŞEHİRLER SOHBET

Şehirler SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Liseli sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Nergıs

10 Ocak 2018 - 9:23 PM

Aleyna Tiki nin anne babasının ayrılması çok uzucu…

Miyo

12 Ocak 2018 - 8:17 AM

Aleyna tilki üzgün mü acaba ?Sohbet haber