Anneler Günü 2018 Ne Zaman Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Anneler Günü 2018 Ne Zaman

Anasayfa > Haberler, Kadınca > Anneler Günü 2018 Ne Zaman

Sehirlersohbet Anneler Günü 2018 Ne Zaman Sorusuna cevap arayan sohbet kullanıcıları için kolaylık olsun makalemiz de yer vereceğiz. Herkesin mayıs ayına girmemizle beraber ilk sordukları soru Anneler Günü 2018 Ne zaman olmakta

Sehirlersohbet Anneler günü unutmayıp makalelerinde bu hafta çokça bahsedecek . Anneler Günü 2018 Ne zaman Kutlanıyor ?  2. sorunuz da büyük ihtimal buna benzer olacaktır .

Annesini mutlu etmek isteyen herkesin özenerek takip ettiği bir konu , Anneler günü yaklaşırken Annelerimiz hangi tür hediyeleri tercih edecek bu sorularda sıkça kafanızı bulandırıyor olabilir sohbet sitesi olarak Anneler gününe özel hediyelerden de bahsedeceğiz.

Peki sohbet sitesi sakinleri hemen sorunuz olan Anneler Günü 2018 Ne zaman ?  Sorunuza cevap verelim Mayıs ayı aslında bir çok özel günü barındırıyor ilk haftası 1 mayıs Emekçi ve işçi bayramı olarak kutlanıyor.

Anneler günü mayıs ayına hediye edilmiştir. Fedakarlıklarını ömür boyu unutamayacağımız anneden öte yar olmaz dediğimiz Anneler günü Tarihçesi ve Annelerinize alabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerini sehirlersohbet olarak sunuyoruz .

ANNELER GÜNÜ’NDE ALINABİLECEK BAZI HEDİYELER

Anneler Günü 2018 de ne tür hediyeler alabiliriz? Annelere özel alınabilecek hediyelerden bazı örnekleri siz sohbet okurları için derledim . Annemize alacağımız küçücük bir hediye onlar için büyük önem taşır. Annemize olan sevgimizi göstermemizin bir nişanesi olarak hediyeleri şunlardan seçebilirsiniz;

1) Buket Çicek
2) Kutu Çikolata (özel çikolatalı, çiçek mevyeler)
3) Küçük Ev Aletleri
4) Züccaciye, Mutfak Eşyaları
5) Giyim Eşyası
6) Takılar (Kolye, Küpe, Saat.. vb.)
7) Fotoğraf Çerçevesi
8) Duvar Saati
9) Annelere Özel Ödül Plaketleri (yılın annesi, yıldızım sensin vb.)

Evet merak ettiğimiz sorumuz , Anneler Günü 2018 Ne zaman

Anneler günü, değeri paha biçilmez olan varlıklarımız anneleri anmak ve onları onurlandırmak nedeniyle tüm dünya da farklı zamanlarda kutlanan özel gün bir gündür .

Anneler Günü için hazırlanmış bir kutlama pastası. Üzerinde Türkçe olarak “Anneler günü kutlu olsun!” yazmaktadır. Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür demiştik ..  Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır. Küçükte olsa anneliğini onurlandırmak için nişanedir aslında hediye , Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.

Anneler günü geleneği, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa’nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.
ABD’de Anna Jarvis’in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongrenin onayıyla Amerika çapında genişledi. Anneler Günü dünyada farklı günlerde kutlanır. En geniş şekilde Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanır.

 

Sehirlersohbet olarak , Tüm Annelerin Anne Adaylarının Anneler gününü en içten dileklerimizle kutlarız.

Ekleyen : - Tarih: 01 Mayıs 2018 - 4:17 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Neden Seni Seviyorum Demek Erkeklere Zor GelirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İçerisinde Google İçermeyen Android YapıldıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Adıyaman sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

cileq

01 Mayıs 2018 - 4:21 PM

başta rahmetli annemin ve daha sonrasında bütün güzel annelerimizin anneler günü kutlu olsun
onlar vazgeçilmez en büyük varlığımızdır.
eline emeğine sağlık güzel paylaşımın için ..

Korsan

01 Mayıs 2018 - 4:24 PM

Annelerimizin başımızı tacidır birgün değil her gün .

Gülenyüz

01 Mayıs 2018 - 4:27 PM

En güzel hediye varlığına şükür etmektir

helloween

01 Mayıs 2018 - 5:02 PM

Anneler değerlidir kıymetlidir tüm çocuklar ve evlatlar için kız erkek farketmes Anne iyide kötüde olsa Anne Annedir bizim nazarımızda onların hakkı ödenmes tüm annelerin anneler günü şimdiden kutlu olsun emeğinize sağlık paylaşım için..

Ece

01 Mayıs 2018 - 8:25 PM

Annelerimizin ve tum anne adaylarimizin Anneler gunu kutlu olsun.iyiki varlar rabbim eksikliklerini gostwrmesinSohbet haber