Antalya'da Yılbaşı Öncesinde Karlı Eğlence Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Antalya’da Yılbaşı Öncesinde Karlı Eğlence

Anasayfa > Haberler > Antalya’da Yılbaşı Öncesinde Karlı Eğlence

Antalya’da yılbaşı öncesinde karlı eğlence coşkusu

ANTALYA’da Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen şehir merkezindeki tarihi Hadrianus Kapısı (Üç Kapılar) yanındaki parka, kamyonlarla getirilen kar, şehirde büyük sevinç yarattı. 7’den 70’e herkes Antalyal’yada kartopu oynadı, kardan adam yapıp keyifli anlar yaşadılar. Sohbet Chat ortamımıza sizlerde katılarak bu mutlu anları okuyabilirsiniz.sizleri sehirlersohbet.com da chat ve sohbete davet ediyoruz..yeni arkadaşlıklar için sizleri aramıza bekliyoruz.

Muratpaşa Belediyesi tarafından, iklimi nedeniyle kar yağmayan Antalya’nın merkezine, kamyonlarla kar getirterek Antalyalılara yılbaşı öncesinde sürpriz yaptı. Toroslardan getirilen kentin en işlek noktalarından Atatürk Caddesi’ndeki tarihi Hadrianus Kapısı’nın hemen yanındaki parka boşaltılan karı görenler, büyük şaşkınlık yaşadılar. Bir süre olup biteni anlamaya çalışan Antalya halkı, daha sonra kar tepeciklerinin üzerine çıkarak kartopu oynadı. Kardan adamda da yapan 7’den 70’e Antalyalı insanlara, turistler de eşlik ettiler. Bazı vatandaşlar ise karı poşetlere doldurarak evlerine götürdüler.

Belediye yetkililerinin söylediğine göre, amaçlarının Antalyalılara yılbaşı öncesi beyaz eğlenceyi yaşatmak olduğunu, ‘Haydi Kar Topu Oynayalım’ sloganıyla bu yıl ilkini yaptıkları etkinliği gelecek yıllarda da yapmaya devam edeceklerini  söyledi.

güzel kızlarla sohbet yapmak üniversiteli kızlarla sohbet chat yapmak mobil sohbet chat yapmak kızlarla üniversite sohbetleri yapmak için rus kızlarla sohbet etmek için sehir sohbetleri yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz, radyoda  müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.hoş sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 31 Aralık 2016 - 3:29 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kaliteli sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehirlersohbet FarkıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Ferhat Göçer KimdirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Notfound

01 Ocak 2017 - 11:51 AM

Antalya’ya kar yağıyormu ki kar topu oynuyorlar 😀Sohbet haber