Aşka dair sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Aşka dair sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Aşka dair sohbet

AŞK ACISI NEDİR:Bu yazımızda Aşk acısı ile ilgili bir yazı hazırladık.

Ey aşk ne olursun yeter artık yakma canımı dayanacak gücüm kalmadı. Senin pençelerine düştüğüm andan beri gülmeyi unuttum. Kendimi hep gözyaşlarımla avuttum. Bir gün mutlu olacağım güzel günler göreceğim diye hayaller kurdum sürekli. Ben senden vazgeçtim yakma canımı ne olursun.senin için vazgeçmedim mi ben yerimden yurdumdan, anneden, babadan? Senin için içmedim mi sevda şarabını son kadehten? Senin için gecelerce uykusuz kalmadım mı söyle? Aç susuz günlerce senin peşinden gelmedim mi? Sen değil miydin heyecandan elimi ayağımı titreten. Yeter aşk yeter yakma canımı ne olur ben senden vazgeçtim anla beni artık.

Hani yalnızlığım seninle geçmiş olacaktı, hani mutluluğun kapıları seninle açılmış olacaktı, hani sevdiğimin kalbi benimle olacaktı, hani sevdiğim ela gözlüm koşup ellerimden tutacaktı, seni seviyorum diye haykıracaktı bana, hani benimde elleri kıskandıran bir aşkım olacaktı. Yeter artık bugün senden gözyaşlarımla vazgeçtim ne olursun yakma artık canımı lütfen .

Oysa seninle ne güzel başlamıştı günlerimiz mutlulukla, heyecan veriyordun bana yaşamıma, benim hayatımdaki en büyük değişiklik olmamışmıydın söyle. Ben artık hayata seninle tutunmuştum. Geceyi seninle kapatıyordum, düşlerimi seninle süslüyordum ve güneşi de seninle karşılıyordum. Hayatımdaki her şey birden bire değişime girmişti caddeler, Sokaklar, ağaçlar, arabalar, insanlar hatta caddedeki köşe başındaki dilenci bile bana bir başka gelmeye başlamıştı.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.comgüzel

 

Ekleyen : - Tarih: 04 Şubat 2017 - 12:06 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bright Türkçe Dublaj İzleSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Gizemli sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

SehirlerFm emRe Serin YayındaSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

nergiss

04 Şubat 2017 - 12:23 PM

Ellerine saglik guzel bi yazi olmus

ASLI

04 Şubat 2017 - 3:46 PM

Ask cok guzel bisi kiymetini degerini bilen biriyle yasamak dahada guzel hak etmeyenle ask olmaz acidan uzuntuden baska bisi vermez.

Armagan

04 Şubat 2017 - 5:50 PM

Aşk anca bu kadar güzel anlatılabilirdi.Emağine sağlık KaaN…

Armagan

04 Şubat 2017 - 5:52 PM

Emeğine ellerine sağlık KaaN..Sohbet haber