Aslı enver kimdir Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Aslı enver kimdir

Anasayfa > Biyografi > Aslı enver kimdir

Aslı Enver Biyografisi:
Aslı Enver, 10 Mayıs 1984 tarihinde Londra’da ailesinin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Bir abisi bir kız kardeşi bulunmaktadır. Tekstilci Baba bir Kıbrıs Türk’üdür. Annesi Dilek hanım eğitim için Türkiye’den Londra’ya gittiğinde babasıyla orada tanışıp evlenmiştir. İlkokulu Londra’da okumuştur. Aslı Enver 1996 yılına kadar 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Londra’dan İstanbul’a taşınmıştır.
Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünde okumuş ve ordan mezun olmuştur.

2003 yılında “Hayat Bilgisi” adlı dizide oynamıştır, 2007 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde başrol Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Aslı Enver, 2007 – 2011 yılları arasında “Kavak Yelleri” adlı dizide İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynamıştır.

2012 yılında yine baş rolde “Suskunlar” adlı  dizide oynamıştır. 2013 yılında da “Kayıp” dizisinde ve “Tamam Mıyız?” sinema filminde oynamıştır.15 Ocak 2016 tarihinde vizyona giren  yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı “Kardeşim Benim” adlı  filmde Murat Boz ve Burak Özçivit ile birlikte başrolde oynamıştır.Şu anda Murat BOZ ile beraberliğine devam etmektedir.üniversiteli kızlarla sohbet ve chat yapmak sehir sohbetleri yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

Ekleyen : - Tarih: 24 Ocak 2017 - 4:58 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Chat siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Meral Akşener Kimdir ?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

sehirler sohbet

Yeni Doğan Bebekte Göbek BakımıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber