Balona Rövaşata Atan Gülbey Türkücü Futbolcu Oldu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Balona Rövaşata Atan Gülbey Türkücü Futbolcu Oldu

Anasayfa > Haberler > Balona Rövaşata Atan Gülbey Türkücü Futbolcu Oldu

Sehirlersohbet Balona Rövaşata Atan Gülbey Türkücü Futbolcu Oldu , Cadde’de yürüyen genç Gülbey Türkücü  Cadde üzerinden geçerken bir kuyumcunun önünde havalanan Balonu fark edince Rövaşata atmak istemişdi, ayakkabısı fırlayan Gülbey Türkücü ‘nün bu görüntüsü kuyumcunun kamerasına takılınca Kuyumcu internette ki sosyal medya organlarında paylaşarak fenomen olmasını sağlamıştı.

Sehirlersohbet’in fenomenleri yakından takip ettiği gerçeğini yansıtarak gülbey türkücü de merak edip ne yaptığını , araştıralım dedik. Meğer Futbolcu olmuş.

Balona Rövaşata Atan Gülbey Türkücü Futbolcu Oldu evet duymayan kalmasın  ..

24 yaşındaki Gülbey Türkücü, ailesi ile birlikte Elbistan Sentetik Çim Sahada antrenman yapan Elbistansporlu futbolcuları ziyaret etti. Burada Elbistanspor Kulüp Başkanı Av. Sertan Davdav ve Teknik Direktör Mutlu Doğan tarafından karşılanan Gülbey Türkücü, kendisi için hazırlanan formayı giyerek, sahaya çıktı. Ankara Kızılay‘da caddede yürürken balona röveşata çekmeye çalışmasıyla gündeme gelen Gülbey Türkücü, kayıp olduğu için aranıyordu. Kızılay’daki bir kuyumcunun güvenlik kamerasına yansıyan görüntüsü ile bir anda fenomen olan Gülbey Türkücü, ailesi ile buluşturulmuştu. Sonrası da Balona Rövaşata Atan Gülbey Türkücü Futbolcu Oldu 🙂

ELBİSTANSPOR TARAFINDAN SÜRPRİZ YAPILDI

Yaklaşık 2 aylık bir tedavinin ardından memleketi Elbistan’a gelen Gülbey Türkücü‘ye, çok sevdiği Elbistanspor tarafından sürpriz yapıldı. Takıma kabul edilen Gülbey Türkücü, önümüzdeki hafta kısa süreli de olsa sahaya çıkacak ve Elbistanspor’un karşılaşmasında top koşturacak. Elbistansporlu futbolcular ile antrenman yapan ve balona atamadığı rövaşatayı sahada futbol topuna atan Gülbey Türkücü, başarılı vuruşları ile alkış aldı.

Gülbey’in annesi Ayşe Türkücü, çok mutlu ve heyecanlı olduğunu ifade ederek, oğlunun sağlığına kavuşmasında emeği olan herkese teşekkür etti. Elbistanspor Teknik Direktörü Mutlu Doğan ise Gülbey Türkücü’nün iyi bir futbolcu olduğunu ifade ederek, takımda yer vereceklerini söyledi. Gülbey’e lisans çıkaracaklarını da belirten Doğan, önümüzdeki hafta oynanacak bir maçta, kısa süreli de olsa Gülbey’i sahaya çıkaracaklarını söyledi.

“GÜLBEY BU SAATTEN SONRA BİZE EMANET”

Teknik Direktör Mutlu Doğan, “Gülbey bu saatten sonra bize emanet. Biz sahipleneceğiz ve tesisimizde diğer sporcularımızla birlikte kalacak. Lisansını çıkaracağız ve ilerleyen zamanlarda da maçlarda oynatmayı düşünüyoruz. Gülbey’i spor hayatına kazandıracağız. Gülbey’den beklentimiz ise bundan sonra sağlığına çok dikkat edecek, kötü alışkanlıklardan uzak duracak. Sporcu gibi davranıp, aramızda yaşayacak” dedi.

Gülbey Türkücü ise çok mutlu olduğunu ifade ederek, kendisine rol model olarak Cristiano Ronaldo‘yu örnek aldığını söyledi.

Ekleyen : - Tarih: 06 Ocak 2018 - 5:43 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Üniversiteli kızlarla sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Erkeklerin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarız?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Beyzam Sohbet OdalarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Ece

06 Ocak 2018 - 5:58 PM

Gulbey Turkucu yu tebrik ediyorum 😉 basarilatinin devamini diliyorum sehirlersohbet ailesi olarak

Ebru

06 Ocak 2018 - 6:53 PM

Tebrikler gülbey türkücü başarılarını dilerim sehirlersohbet olarakSohbet haber