Başak Burcu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Başak Burcu

Anasayfa > Kadınca > Başak Burcu

BAŞAK BURCU
23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL
Değişken, Toprak, Negatif

Başak Burcu TOPRAK : Maddi eğilimli – Fiziki hareketlilik – İdrak eder – Pratik – Kararlı – Kendini kontrol edebilen – Koruyucu (sahiplenici). Toprak elementi kişiyi her türlü konularda pratik olmaya yönlendirir. Bununla beraber, özellikle maddi ve materyel konularda da pratiklik ve iyi kullanımını göstermektedir. Boğa Burcunda bu daha çok maddi ve sahip olma şeklinde ortaya çıkmaktadır. Buradaki pratikliği ve çoğaltma isteğini gösterir. Başak Burcunda bu daha çok sahip olduğu materyelleri iyi kullanma ve Başak Burcu onlara gereken özeni gösterme şeklinde görülür.bulunduğunuz sehir den sizleri sehirlersohbet.com adresine chat ve sohbet etmeye davet ediyoruz. Sabırlı olmasını, detayları sevmesini ve bu konularda el yeteneğinin gelişmiş olmasını da gösterir. Ayrıyetten kendisine ve vücüduna gösterdiği özeni de gösterir. Oğlak Burcunda ise bu daha çok pratik yönde organizasyon yeteneğini ve ticaret zihniyetini gösterir.

DEĞİŞKEN : Ritmik – Değişken – Derinlilik – Genişleyebilen. Değişken grubun yoğunluğu daha çok kişinin tecrübe kazanmasını gösterir. Bu tecrübelerin nasıl kullanılacağı ile beraber mantığın ve zekanın kıvraklığınıda gösterir. Ayrıca her şeyle uyumluluk sağlamayı da becerebilir.

KİŞİLİK : Zor çalışma şartlarına uygun – Hatalara ve suçlara karşı – Eleştirici, Metodik ve düzenli – Hastalık hastası – Döneklik – Bilgiç – Titiz ve dikkatlidirler.

İLGİ ALANLARI : Ticaret yapmak – Komisyonculuk – Düşünce işçiliği – Yazarlık ve konuşmacılık – Gazetecilik – Taşımacılık – Finansman ve muhasebe – Öğretmen – Terzilik – Psikiyatrlık sayılabilir.

DİĞER BURÇLARLA: Oğlak´la uyumlu ve ve mutludur, Balık´dan çok şey öğrenebilirsin, Yay sana güven duygusu verebilir, İkizler senin kariyerini etkileyabilir, Kova senin kozmik bağındır.sehir chat ve sohbetlerinizi sehirlersohbet.com da yapabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.

güzel kızlarla sohbet üniversiteli kızlarla sohbet mobil sohbet chat kızlarla üniversite sohbetleri rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilir yeni insanlarla tanışabilir radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.hoş sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 06 Ocak 2017 - 12:12 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Yunan usulü Musakka tarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Mynet sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehir sohbet chatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber