Bayanlarla Sohbet Sehirler Sohbet, sohbet, chat
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Bayanlarla Sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Bayanlarla Sohbet
bayanlarla sohbet

Şehirler Sohbet

Bayanlarla Sohbet

Ülkelerin anayasaları, trafiğin kuralları, iş kuralları, görgü, yemek kuralları gibi  sohbet kuralları da vardır özellikle de bir konuda başarıya ulaşmak için kuralları  göz ardı edemeyiz yani insanlar yaşamlarında uymak zorunlu oldukları birçok kurallarla yaşamlarını idame ettirmek zorundadırlar çünkü insanların elde etmek istedikleri şeyler kurallara bağlıdır eğer bu kurallara uyulursa elde edilmek istenen herşeylere sahip  olabiliriz ama uyulmazsa hayatımızda başarı yerine ceza  bile alabilir hayatımızı karartabiliriz bayanlarla sohbet etmek te bazı kurallara bağlıdır yani bayanlarla erkekler arasındaki konuşma sohbet etme , bayanlarla sohbet belirli bir kurallara tabidir yani bunlara  uyarsanız bayanları daha iyi iletişim kurabilir ve onlarla daha yakın arkadaşlıklar kurabilirsiz.

bayanlarla sohbet

Şehirler Sohbet

Kızlarla sohbet yani bayanlarla sohbet ederken gözden kaçırılmaması gereken başlıca kuralları inceleyelim..

  1.                             Bayanlarla sohbet ederken abartıya kaçmayalım çünkü abartıyı karşınızdaki bayanlar hemen anlarlar ve sizle diyalogu daraltarak  azaltırlar, kendinizi övebilirsiniz ancak asla aşırıya kaçmadan dozunda ve kısa olmalıdır.
  2.                             Bayanlarla sohbet ederken asla aşırı ciddi olmayın hatta kendinizle barışık olun yani ne yerde nede gökte  degilsiniz siz siziniz kendinizin komik taraflarını bulabilir ve gülümseme ve gülme mimiklelriyle hafiften kendinizle dalga geçmeniz onları size daha yakın kılar ve yaklaşmasını sağlar.
  3.                               Genç bayanlarla sohbet ediyorsanız yani kızlarla sohbet ederken onlara ciddi anlamda yaşadığınız sorunları anlatabilir ve paylaşa bilirsiniz çünkü genç bayanlar yardım etmeyi sizin sorununuzu çözmek icin sorunlarınızı sahiplenmeyi sever buda sizle yakınlaşmasında büyük önem taşır.. ama yaş ortalaması yüksek bayanlarla sohbet ederken sorunlarınızdan bahsetmeyin çünkü artık onlar sorunlarla uğraşmak istemezler..
  4.                               Sohbet ederken olgun davranmaya ve de daha çok kendinden emin ve kararlı görünün çünkü kendine güvenen ve dik duran güçlü erkekler her zaman bayanların dikkatini çekmiştir..
  5.                                Sohbet’ te  eğer bir sporla ilgileniyorsanız abartmadan sohbetin arasında kısa bir zaman kullanarak belirtin sportif aktivite yapan erkekler daima bayanların gözdesi olmuştur..
  6.                               Sohbet etmek için kullandığınız konular önemlidir dünya haberleri, güncel konular hakkında bilgi sahibi olduğunuzu ve bir fikrinizin oldgunu vurgulayın hiç bir konudan bir haber erkekleri bayanlar asla sevmezler.
  7.                                  sohbet etmenizi sağlayacak konular bayanların hayvanlar  ve müzik konusunda konuyu açabilir yada bahsede bilir ve sohbet ortamları oluştura bilirsizin yani sizi konuşma imkanı sağlayan konulardandır bu alanlarda bilgili olmanız sizin faydanızadır.
Ekleyen : - Tarih: 13 Haziran 2015 - 3:03 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

kameralı sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Neden Seni Seviyorum Demek Erkeklere Zor GelirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İlk buluşmaSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber