Bu Kızın Tam 40 Kardeşi Var Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Bu Kızın Tam 40 Kardeşi Var

Anasayfa > Haberler > Bu Kızın Tam 40 Kardeşi Var

Sehirlersohbet Bu Kızın Tam 40 Kardeşi Var  diyerek ilginç haberlere yenisini ekliyor. Dünya’nın farklı ülkelerin de yaşayan , şehirler arası bir çoğu ile görüşerek, sohbet ediyor. Arkadaşlıkları aynı babaya sahip oldukları için çok sıkı devam eden Bu kız tam 40 kardeşi var tekrar ediyorum insan duyunca şaşkınlığını gizleyemiyor .

Evet değerli sohbet odaları okuyucularımız ilginç haberimiz de yer alan 40 kardeşli kız nasıl bu limite ulaştığını açıklayayım .

Amerika Birleşik Devlet’in de yaşayan Kiani Arroyo isimli genç kız,sperm bağışçısı babasından olan 40 kardeşini araştırarak buldu. Dünyanın dört bir ülkesi ,şehirlerin de bulunan ve hayatta olan kardeşleri ile temas kuran Kiani Arroyo çoğu ile görüntülü sohbet ediyor kimi zaman canlı görüşüyor,kimi zaman tatillerini beraber yapıyor

ABD‘de babası bir sperm donörü olan 21 yaşındaki genç kız, farklı kadınlardan doğmuş ancak aynı babaya sahip olduğu 40 kardeşinin araştırıp buldu. Orlanda şehrinde yaşayan Kianni Arroyo bu projeye ilk önce 5 sene önce, lise 2. sınıfa giderken başladı ve şu anda dünyanın dört bir köşesine yayılmış olan 40 kardeşini keşfetti.

Kianni’nin kardeşleri ABD dışında, Kanada, Avutralya ve Yeni Zelanda‘da yaşıyor. En küçüğü 21 yaşında olan kardeşlerin en küçüğü ise sadece 5 aylık. Şimdi bir garson olarak çalışan Kianni, “Ben sadece annem tarafından yetiştirildim, bana bir sperm vericisi tarafından yetiştirildiğim konusunda hep dürüsttü.”

“Ben her zaman kim olduğum hakkında daha fazla bilgi edinmek istedim ve kardeşlerim olup olmadığını öğrenmek istedim, kayıtlarımıza erişmek için yeterince çabaladım” diyen Kianni, ilk olarak Tampa’da yaşayan 20 yaşındaki Joanna ile tanışmış ve iki kardeş kısa sürede iyi birer arkadaş olmuşlar.

Kiaani kardeşleriyle çok iyi anlaşıyor. Tanıştıkları zaman çok hızlı bir biçimde kaynaştıklarını söyleyen genç kız, “Daha önce hiç karşılaşmamış olsak da ortak bir babanın olması bize gerçekten özel bir bağ veriyor ve rahat hissetmemizi sağlıyor” diyor.

Bu kızın tam 40 kardeşi var ,Anonim kalmayı tercih eden babasına ne demeli bilmecem yorum size ait

Anonim kalmayı tercih eden babası ile ilk kez 18 yaşındayken tanışan Kianni, üç kez bir araya geldiklerini söylüyor. Bu buluşmaya annesi Ruth da katılmış.

Keşfettiği 40 kardeşin 30’u Kianni ile tanışmak istediğini belirtirken 10 kardeş ise kendisine olumsuz yanıt vermiş.

 

Ekleyen : - Tarih: 18 Şubat 2018 - 8:07 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bolu’da 4,9 Şiddetinde Deprem Meydana GeldiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

kanala email adresi ekleme

Kanala Email Adresi EklemeSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

sehirler sohbet sezen aksu kimdir

Sezen Aksu KimdirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber