Caner Toygar AK Parti'den Milletvekili Adayı Oldu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Caner Toygar AK Parti’den Milletvekili Adayı Oldu

Anasayfa > Haberler > Caner Toygar AK Parti’den Milletvekili Adayı Oldu

Sehirlersohbet Caner Toygar AK Parti’den Milletvekili Adayı Oldu evet bir sen eksiktin tam oldun 😀 Türk Siyasetin de gün geçtikçe farklı kişililer göreceğimizi beklerken bilindik simaları görmek ayrı bir endişe uyandırıyor şahsen, evet sohbet sitesi sakinlerimiz bu gün ki son dakikamız Caner Toygar AK Parti’den Milletvekili Adayı Oldu diyerek başlıyoruz.

Adını evlilik programlarıyla tüm Türkiye’ye duyuran Caner Toygar , Ak parti’den İstanbul 3.Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. Bu yolda her milletvekili adayına başarılar dilediğimiz gibi kendisine de hakkıysa hayırlı ise olmasını diyoruz sohbet sitesi olarak 24 haziran başkanlık seçimine kitlenmiş durumdayız.

Caner Toygar aynı zamanda Türkiye’de kafasında bardak kırarak ayrı bir etki bırakmıştır .Türk insanı artık onu ya evlilik programlarında yada bir canlı yayın da enteresan hareketleri ile görmekte ..

 

Aday adaylığı için başvuru yapan Toygar, başvuru sırasında çektirdiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Evlilik programlarında tüm Türkiye‘ye kendisini tanıtmayı başaran Caner Toygar, AK Parti‘den İstanbul 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu.

Aday adaylığı için başvuru yapan Toygar, başvuru sırasında çektirdiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

“GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN BEN DE VARIM”

İşte Caner Toygar’ın paylaşımına eklediği not:

Ülkemizin zorlu bir dönemden geçtiği bu zor süreçte millet aşkıyla büyüyen ve bu kutlu yürüyüşe ışık tutan AK Parti ile çocuklarımızın gençlerimizin daha yeni ufuklara açılması, daha güzel yarınlara kavuşması ve daha güçlü bir Türkiye için bende varım… Saygılarımla…

Peki Caner Toygar Kimdir ?

Caner Toygar, 1 Ocak 1980 tarihinde Adana’da doğmuştur. Eğitim hayatını lise tahsiline kadar burada sürdüren Caner, sonrasında “Biz Evleniyoruz” isimli evlilik programına katılmış ve burada Tülin ile yaşadığı ilişkiyle Türkiye de gündeme oturmayı başarmıştır .Caner Toygar evlilik programına atılışını şöyle ifade ediyor;

“Annem babamdan ayrıldıktan sonra başka biriyle evlenmişti ve onunla birlikte Almanya’ya gitmek zorunda kaldık. Ben 5. sınıftaydım Almanya’ya gittiğimde ve çok zorlandım. Devamlı Türkiye’ye dönmek istediğimi söylüyordum. Polis yada savcı olmak gibi hayallerim vardı. 22 yaşına geldiğimde yine Türkiye’ye gelmek için can atıyordum. Sonra “Biz Evleniyoruz” programı Almanya’da da çok izleniyordu. İşin ilginç yanı ben o yaşlarda evlenmeye hazırdım. Annem izlerken katılsam mı diye düşündüm. Programda ev, araba ve iyi bir para ödülü verdiklerini öğrendim İnternet kafeye gittim ve başvuru yaptım. Aynı günde aradılar beni. Ertesi günde hemen ertesi gün görüşmeye gittim. Ve ardından yarışmaya alındım.”

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz yayınlanan bir  program da anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin’e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

Ne diyelim sohbet sitesi sakinleri ne diyelim görüyorsunuz yazdım okudunuz anladınız 😀

 

Ekleyen : - Tarih: 02 Mayıs 2018 - 9:24 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Hülya avşar kimdirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Telli Baba TatlısıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Ece

02 Mayıs 2018 - 10:21 PM

Allah bildigi gibi yapsin. Daha dune kadar esine siddet uyguladigi soylenen kisi milletvekili aday adayi 🙂 sonumuzu hayra getirsin rabbim

Miyo

03 Mayıs 2018 - 9:51 AM

Hayirlisi be gulum sehirlersohbet takipteee 😀

yalcin Sehirlersohbet

03 Mayıs 2018 - 12:20 PM

soytarılar geri çekilsin !!! bu ve bunun gibi deyyyuslar devlet işlerine asla elini uzatmasın. sehirlersohbet.com adresinde bakmasam bu deyuusdan haberim olmayacaktı. Teşekkürler bilgi için

Cileq

03 Mayıs 2018 - 8:35 PM

Halk için herşeyin hayırlısı
Eline emeğine sağlık ..Sohbet haber