Chat siteleri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Chat siteleri

Anasayfa > Sohbet Chat > Chat siteleri

Trakya Üniversitesi 41 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile 20 Temmuz 1982 tarihinde kurulmuş olan bir üniversitedir.

Bir “Bölge Üniversitesi” olan Trakya Üniversitesi 3 şehir , 16 ilçeye yayılmış olan, 8 fakülte, 3 enstitü, 4 yüksekokul, 1 konservatuvar, 20 meslek yüksekokulu bulunan, 14 araştırma ve uygulama merkezi ve 1 anaokulundan ve 4 bölümden oluşan bir üniversitedir.

Trakya Üniversitesi bölge üniversitesi olma niteliği sebebi ile Türkiye”nin ikinci büyük üniversitesi durumundadır. Trakya Üniversitesi Trakya Bölgesinin tümüne yayılmış durumdadır. Bölgede süregiden sorunlarla ilgilenen ve öneriler üreten bir üniversite duurumundadır. Ergene Havzası Çevre Düzeni Planı bölgesel düzeyde bir bakanlık ile üniversite arasında bugüne kadar imzalanmış en önemli proje durumundadır. Trakya Üniversitesi aynı zamanda Balkan ülkeleri ile yoğun ilişkiler içinde olan bir üniversitemizdir. Balkan Çevre Birliği (B.EN.A) örgütünün ulusal ofisinin Edirne-Karaağaç Rektörlük Yerleşkesi”nde bulunması sebebi ile ve üniversite”nin Balkanlarda on ayrı üniversite ile eşgüdüm anlaşmaları yapmış olması sebebi ile bu çabanın örneklerinden biridir.

Trakya Üniversitesi, Rektörlük Binasını 1998 yılı Haziran ayından itibaren olmak üzere Edirne Karaağaç”ta bulunan tarihi büyük istasyon binasına taşıyarak faaliyetlerini burada yürütmeye başlamıştır. İstanbul”u Avrupa”ya bağlayan demiryolu üzerindeki istasyonlardan birisi olan Edirne Garı”nın kesin tasarım yılı tam olarak bilinmesede yapının 1914 yılında savaş nedeniyle yarım kaldığı, ancak Cumhuriyet”ten sonra 1930 yılında açıldığı bilinmektedir. Bina 1998 yılında Trakya Üniversitesi tarafından gerçeğine uygun olarak restore edilmiştir ve yaşama kavuşturulmuş durumdadır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 15 Şubat 2017 - 12:03 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kadınlarla SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kitap Okumak

Kitap OkumakSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber