Çorum'da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız

Anasayfa > Haberler > Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız

Sehirlersohbet Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız olayı ile ilgili türkiye ayakta resmen, her geçen gün merakı sınır dışına yayınlan hatta sohbet sitelerin de bile konu olan Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız olayı ile ilgili haberleri paylaşacağız .

Sohbet sitelerin güncel haber olarak her gün bir olayı anlatırken bu günlerde tek konu Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız efsanesi diyeceğim gerçekten kim bu mezarlıkta ağlayan kız ? Çorum da yaşayan sohbet kullanıcılarımız varsa durum ile alakalı yazılar paylaşabilir yorum kısmında …

evet konumuza dönelim Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız Çorum da 7/24 uykusuz gecelere sebep olmakta biz de bu gizemli kız hakkında son dakika paylaşacağız Bir hafta içinde 5 gece çorum da bulunan mezarlığa gelerek  1982 yılında yaşamını yitiren Fatma Ç.’ye ait mezarın başında konuşup, ağlayan kızın gizemi merak konusu olmaya devam ederken, mezarlıkta gizem dolu olayla ilgili bu kez de gazeteciler devreye girdi. Gazeteciler, gece saatlerinde karartı görüp, biri olduğunu sandı. İhbarla mezarlığa gelen polis ekipleri, bir gazetecinin çektiği fotoğrafı inceledi; ancak alanda kimseye rastlanmadı

Türkiye, günlerdir Çorum‘daki olayı tartışıyor. Evde, işte, sohbet sitelerin de en çok konuşulan konu oldu . Çorumda olan Milletimiz mezarlıkta ağlayan kız ihbarını yapmasının ardından polis ekipleri günlerdir mezarlıkta nöbet tutuyor. Çorumlular, mezarlıkta ağlayan kızın peşinde….

Çepni Mahallesi’ndeki Ulu Mezarlık görevlileri, 26 Nisan gecesi, bir genç kızın mezarlığa gelerek, Fatma Ç.’ye ait mezarın başında konuşup, ağladığını fark etti. Görevliler, 27, 28 ve 29 Nisan geceleri de genç kızı aynı mezarın başında ağlarken gördü. Fatma Ç.’nin mezarının üzerine, ‘Her gece oraya gelip neden ağlıyorsun, derdin ne? Yardımcı olalım, bize not bırak’ yazılı not bırakan görevliler, polise de haber verdi.

DHA’nın haberine göre, asayiş ve Yunus ekiplerinden oluşan çok sayıda polis, 30 Nisan gecesi mezarlığa yönlendirildi. Polis, mezarlık önüne gelen meraklı vatandaşları bölgeden uzaklaştırdı. Mezarlık çevresinde ve içerisinde yapılan aramalardan herhangi bir sonuç alınamadı.

Hatta video çekilerek polislere ve habercilere paylaşılan kız, Siyah kıyafetli, ayağında kırmızı ayakkabısı olan 17- 18 yaşlarında olduğu tahmin edilen kız, salı gecesi yine aynı mezarın başına geldi. Polisin yakalamaya çalıştığı kız, karanlıktan faydalanarak, mezarların arasına doğru kaçıp, gözden kayboldu. Polis, kızın Fatma Ç.’nin mezarının üstüne deniz kabuğu koyduğunu tespit etti. Polis mezarlığı didik didik aradı; ancak sonuç alınamadı.

Sohbet sitesi olarak Çorum’da Mezarlıkta Ağlayan Gizemli Kız olayını çözünce direk haber vereceğiz ..

Ekleyen : - Tarih: 08 Mayıs 2018 - 12:09 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Parayı Ödemezsen Karın Benim OlurSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Bilecik sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kaliteli sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

My

08 Mayıs 2018 - 7:41 AM

Hahaha gizemli kız acaba çorumlu mu ? 😀

Ece

09 Mayıs 2018 - 12:56 AM

Sehirlersohbet ailesi olaeak konunun takipcisiyiz

Korsan

09 Mayıs 2018 - 5:52 PM

Çorum’da ki esrararengiz kız http://www.sehirlersohbet.Com da takılıyor . Nicki M`y

My

10 Mayıs 2018 - 12:24 AM

Hahah bence senin küçüklüğün dolaniyor isi ticarete dönmsler çekirdek ci bilr tezgah acmis iyi reklam 😀

helloween

09 Mayıs 2018 - 6:01 PM

söyleyelimde bize birazcık leblebi getirsin o gizemli kız corumdan haha 🙂Sohbet haber