Crack Kullanılmıs Programlar Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Crack Kullanılmıs Programlar

Anasayfa > Bilgisayar > Crack Kullanılmıs Programlar

Crack Kullanılmıs Programlar

crack yapılmış programlar

crack yapılmış programlar

Crack yapılmış programlarda bilgisayarınıza kurduktan sonra bu programlar dışarıda bulunan kendilerine ait web sitelerinde zaman içerisinde kendilerini doğrulamak isterler yani serial ve key e sahip iseler Bu programla kendilerinden sinyal yollayarak  Girilen ürün anahtarları kontrol  ederek programın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarlar bunu programı yapanların verdikleri Emek sonucunda aldıkları paraların heba olmaması için yani emeklerinin boşa gitmemesi için bir çeşit kontrol sistemidir Buna karşın  programın  kırılmasına verilen ad tersine Mühendislik diyoruz.

Bilgisayar dünyasında ve bu tarz program olsun baz veritabanlarının bir şekilde kırılarak sistemi bozmaya ona ele geçirmeye ve Ondaki bilgileri bir çeşit kullanmaya Hack etmek, hacklemek  ne denir. Biz kesinlikle bu işlerin yasalara uygun olmadığını düşünmekle birlikte günümüz dünyasında ülkelerin direk  savaşmayıp sanal dünya üzerinden birbirlerine karşı mücadele verdiklerini bilgisayar altyapılarıyla bilgisayar ag altyapılarıyla birbirlerine ait olan kurumlara zarar verecek düzeyde saldırılar düzenlediği ne hepimiz biliyoruz ülkelerin kendi menfaatlerini düşünmesi Genel ahlak ve kurallarına aykırı olarak görmüyoruz  işte bu yüzdendir ki Türkiye haricinde yapılan yazılımların kırılması ve kullanılmasıni  bizzat  destekliyoruz. Crack yapılmış programlar yazısı altında sizlere bugün cracklenmiş programların Bilgisayarınız tarafından  kullanılırken daha sağlıklı ve güvenli kullanmak için önemli bir yöntemi anlatmış olacağım.

serial olarak cracklenmiş ya da başka bir yöntem kullanılarak cracklenmiş programların dışarda kendi web sitelerine sinyal yollamasını önlemek onların daha sonra programı kullanılmaz hale getirebileceklerini biliyoruz bunun içinde programın sizin bilgisayardan sinyal yolla mamasını istediğimiz için yapılması gereken şeyleri alt alta  yazıyorum

  1. bilgisayarınızda açtıktan sonra wifi nizi kapatın
  2. daha sonra programı kurun ve crackleyin
  3. ve sonra programın düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin yani Herhangi bir engel olup olmadığına bakın düzgün cracklenmiş olduğunu anlayın.
  4. daha sonra Aramalardan Gelişmiş güvenlik ile birlikte Windows güvenlik duvarını açıyoruz
  5. oradan giden kuralları seciyoruz Yeni Kural diyoruz cıkan tablodan programları işaretliyoruz
  6. Ve exe dosyası için program yolunu gösteriyoruz zaten bunları yaparken tabloda size ne yapılması gerektiğini sorularla yönergelerle sizde anlatıyor gösteriyor

işte bu kadar programın buradan bilgisayardan herhangi bir bilgiye dışarı vermesini engelliyorsun Crack yapılmış programlar genelde Bu yöntemle kendilerini korurlar Biz bunu anlattığım yöntemle engel oluyor ve onu sürekli kullanmaya hazır hale getiriyoruz Emeğe saygı derken lütfen yerli programlarda daha dikkatli davranalım yabancı programlarda ise cracklerinip kullanılması daha uygun diye düşünüyoruz.

Ekleyen : - Tarih: 10 Temmuz 2016 - 10:17 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Eskisehir Sohbet Ve ChatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

En İlginç Boşanma Sebebi:Yaprak Sarma

En İlginç Boşanma Sebebi:Yaprak SarmaSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

kameralı sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

ayşe

16 Haziran 2017 - 10:14 AM

ben her programı hex programı be assemply ve disassemply ile kırabilirim ..Sohbet haber