Çukur 9.Bölüm Fragman Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Çukur 9.Bölüm Fragman

Anasayfa > Haberler > Çukur 9.Bölüm Fragman

Çukur dizisi dün akşam heyecan dolu bir bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne de ekranlara geldi. Yamaç bu kez hiç beklemediği bir tuzağın içine düşüyor. Sena’ya evden çıkmamasını söylediği halde izin veren Yamaç hiç beklemediği bir sonla karşılaşıyor. Tüm bunlar yaşanırken, bir de kumarhane baskını olayın tuzu biberi oluyor. Peki Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından gelen yeni bölümün ilk sahnesinde neler yaşanıyor?

Yayınlanan son bölümde hareketli sahneler dikkat çekerken, Yamaç’ın Vartolu’nun hamlelerinden tek tek sıyrılması dikkat çekti. Fakat Yamaç abisi Selim’in yaptıklarını tahmin edemediği için önlem de alamıyor. Son bölümde hem Yamaç’ın babası İdris Koçavalı hem de eşi Sena büyük bir tehlike altında.

Çukur’un 8. Bölümünde; Herkesin maçı kendi kurallarına göre oynadığı Çukur mahallesinde gerilim doruk noktasındadır. Yamaç, Vartolu’nun zayıf noktasını bulmuş ve bu maçı bitirmek için son vuruşunu yapmıştır. Vartolu beklemediği anda yediği darbeye karşılık İdris ve Yamaç’a hayatlarının sürprizini yaşatacaktır. Yamaç’ın tüm bu olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris, oğluna hayatının dersini verecektir. Bu sırada Selim’in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, tansiyonu yükseltecektir. Koçovalı kadınları arasında da büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Sultan kesin kararını vermiştir; Sena bu evden gidecektir.

Dizinin ekranlara gelen son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümün ilk sahnesinde Celasun ve Karaca’nın sahnesi ekranlara geliyor. Karaca’nın yaralanmış olması ve Celasun’unda olay yerinde olması kafaları karıştırırken, yeni bölümde bu sahnenin neler getireceği merak konusu

Ekleyen : - Tarih: 12 Aralık 2017 - 8:51 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Mutlu evliliğin sırlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şahan Gökbakar Uber-Sarı Taksi TartışmasıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İran da Son DakikaSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber