Çukur Dizinde Geçen Şarkılar Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Çukur Dizinde Geçen Şarkılar

Anasayfa > Genel > Çukur Dizinde Geçen Şarkılar

Sehirlersohbet Çukur Dizinde Geçen Şarkılar tek tek bulup hem sehirlersohbet Fm de çalınıyor . Hemde merak eden sohbet seven arkadaşlarımız için Çukur dizisi‘nin izleyip en favori şarkılarını listeliyeceğiz size Çukur dizisi ne anlatmak da onu önce kaleme alalım istiyorum sohbet odaları kullanıcılarına bildiğimiz kadarını çukur özet diye geçelim .

Ay Yapım imzalı, bu sezon ekranların en iddialı dizisi Çukur’un ilk tanıtım afişi yayınlandı. Nefes kesen senaryosu ve dev oyuncu kadrosu ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Çukur; son dönemin başarılı, genç oyuncuları Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz’i aynı projede buluşturuyor. Koçovalı ailesinin en küçük oğlu, gözü kara ve isyankar Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ile deli dolu ve dik kafalı, yaşam enerjisiyle herkesi kendine hayran bırakan Sena rolünde izleyeceğimiz Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı dizinin ilk tanıtım afişi merak uyandıran, çarpıcı görsel dili ile çok konuşulacak.

 

 

ÇUKUR DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü koçava ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur‘u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur‘u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Evet Çukur Dizinde Geçen Şarkılar en başında bir zafer kazanılacak ise veya bir kumpas da çalan müzik bizi haber eder ediyor nasıl mı Sloganımızı diyelim hemen ”Bu hayatın Heycanı Mecanı Yok ” Kısaca Heyecan Yok !!

Gazapizm – Heycanı Yok

 

 

Her zaman olduğu gibi cem adrian genç yeteneklerin ellerinden tutmaya devam ederken Çukur dizin de duymaktayız bu şarkı da Sevdiklerine zarar gelince veya sevdiğini düşündüğünde çalmaktadır.

GazapizmKalbim Çukurda ft. Cem Adrian

Kalbim Çukur da ve Heyecan Yok 2 şarkı en favori parça olmuştur .

 

 

Ekleyen : - Tarih: 20 Mart 2018 - 4:11 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Mobil Evli SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İstanbulu DinliyorumSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Başarının Sırrı Nedir

Başarının Sırrı NedirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber