Çukurova Üniversitesi Sohbet Siteleri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Çukurova Üniversitesi Sohbet Siteleri

Anasayfa > Sohbet Chat > Çukurova Üniversitesi Sohbet Siteleri

Çukurova Üniversitesi Sohbet Siteleri

Üniversite Akademik Performans Sıralamasında (URAP) (University Ranking for Academic Performances) , “2015-2016 yılı üniversiteler arası Dünya Sıralaması” listesi açıklandı. Bu listeye göre, Çukurova Üniversitesi, ‘En İyi 9. Türk Üniversitesi’ ilan edilmiştir. Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) bünyesinde kurulan URAP’ın kendi laboratuvarlarında hazırlanan ve dünya sıralamasındaki 25000 üniversite arasından ilk 2 bin üniversitenin dahil edildiği sıralamada Çukurova Üniversitesi 2014/2015 listesinde olduğu gibi 2015/2016’da da Türkiye’deki üniversiteler arasında “9. En İyi Üniversite” olarak listedeki yerini almıştır.Bu gibi üniversite haberlerini öğrenmek sehir sohbetleri yapmak vede değişik konularda sohbet ve chat yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.

En iyi üniversitelerin belirlendiği ve URAP tarafından yapılan değerlendirmede, “Yayın Sayısı”, “Toplam Bilimsel Doküman Sayısı”, “Uluslararası Bilimsel Atıf Sayısı”, “Toplam Yayın Etki Ortalaması”, “Toplam Atıf Yayın Etkisi” ve “Üniversitelerin Uluslararası İşbirliği Sayısı” kriterleri kullanılmıştır.birinciliği odtü nün 317.60 puanla aldığı listeyi ikinci olarak istanbul üniversitesi 316.53 puanla almıştır,üçüncülüğü 315.44 puanla istanbul teknik üniversitesi almıştır.çukurova üniversitesi 305.51 puanla dokunculuğu almıştır,çukurova üniversitesi sohbetleri sehir sohbetleri ve değişik konulardaki sohbet ve chat ler için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.güzel sohbetler dileriz.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak mobil sohbet yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz sohbet sitelerinde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 12 Ocak 2017 - 11:03 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Uçmamayı Öğretebilirmisin Bir KuşaSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Yıldız Tilbe , Sezen Aksu ile BarıştıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Nâzım Hikmet’in Gözünden Sabahattin AliSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber