Diriliş Ertuğrul İzleyicilerle Buluşuyor Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Diriliş Ertuğrul İzleyicilerle Buluşuyor

Anasayfa > Magazin > Diriliş Ertuğrul İzleyicilerle Buluşuyor

Sehirlersohbet  Dizi bölümümüzde bu hafta Diriliş Ertuğrul‘u ağarlıyoruz .  Diriliş Ertuğrul İzleyicilerle Buluşuyor, 2018’e girdiğimiz hafta Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü yayınlanmayınca Reting rekorları kıran dizi’nin izleyicileri tepki göstermişti

Diriliş Ertuğrul izleyenlerini küstürünce Yeni bölümünden ikinci fragman yayınlandı , Trt’nin çarşamba günleri beğenilerek izlenen reting rekortmeni Diriliş Ertuğrul‘un geçtiğimiz hafta yayınlanmaması izleyenleri mutsuz ederek tepki göstermelerine sebep olmuştur . Küskün izleyicinin gönlünü almak isteyen yapımcı ve oyuncular yeni bölümden ikinci fragmanı yayınladı. Bu sayede Sehirlersohbet kullanıcıları da takibe aldığı diziye kavuşuyor .

Diriliş Ertuğrul İzleyicilerle Buluşuyor

2018 ilk çarşamba akşamı  ekranlara gelmeyen ve yeni bölümü izleyenlerin büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 101. bölüm 2.fragmanı yayınlandı.

TEPKİLERİ AZALTMAK İSTEDİLER

Geçtiğimiz hafta yeni bölümün yayınlanmaması dizinin müdavimlerinin tepkisini çekmişti. Bu tepkileri biraz olsun azaltmak isteyen yapımcı, bu hafta yayınlanacak yeni bölümden ikinci fragmanı yayınladı.

SAVAŞ BAŞLIYOR

Yayınlanan fragmanda “Hey düşmandan daha zalim ya net sana bu toprakları dar edeceğim” diyen Ertuğrul savaşı başlatıyor.

Peki neden bu kadar çok sevdik . Merak ettiğimiz bir dizi oldu değerli sehirlersohbet kullanıcıları aklıma geldikçe özete aldığım konuları ile sizlerle paylaşacağım ilk aklımıza gelen sevilme sebeplerinden biri galiba Osmanlı imparatorluğunu anlatması ..

Bir çok dizi geldi geçti , Osmanlı imparatorluğunu anlatan  ama ilk defa bu dizi Osmanlı‘nın kurucusu Ertuğrul Gazi‘yi anlatan Trt başarılı dizi Diriliş Ertuğrul her bölümü ilgi ile izlenmekte .

Ayrıca dikkatimi çeken başka noktası da fragmanlarından birinde orhon abidelerindeki sözleri ertuğrul’a söyletmesi ile beni benden almış dizi olarak kalacaktır.

Aynı zamanda bir diziye başlanılırken oyuncu kadrosu da önemli başrollerinde başarılı bir oyuncu/Sunucu Engin Altan Düzyatan Oynamakta her projesi reyting kazandırmıştır. İzleyiciler Sevdiği insanı görünce onunla hangi proje olursa olsun devam etmekte .

Yalnız dizi‘nin bir çok bölümü uydurmaca olduğu da söylenilmektedir . Gerekçe olarak da kayı boyu anadolu’ya geldiğinde islam’ı kerhen kabul etmiş, özünde ve adetlerinde ise halen şamanlık olan bir oğuz boyuydu. Dizi de ise şamanizm öğeleri es gecilmeseydi iyi olurdu. ilk bölümde ben de ayni şeyi dedim. bu kadar iyi müslüman olamaz bunlar diye. halbuki şamanizm Öğeleri olsa ve güzel yansıtılsaydı  bence insanlar sırf o sahneler için bile izler. bir kat daha fazla izlenirdi .

Her güzelin bir kusuru mutlaka oluyor diyelim , emekleri, başarıları devam etmesin dilediğim bir proje Diriliş Ertuğrul İzleyicilerle Buluşuyor diyelim de merakla beklenen bölümlerini paylaşacağımızı bilinsin .

sehirlersohbet olarak tüm kullanıcılarımızın hemen hemen 1 bölüm izlediği kesin olarak düşünüyorum 🙂

Ekleyen : - Tarih: 06 Ocak 2018 - 4:08 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

İdealSohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Ürgüp Sohbet SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber