Dünya Sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Dünya Sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Dünya Sohbet

Sehirlersohbet Dünya Sohbet kullanıcıları olarak yaşadığımız evrende yazılı  sohbet etme imkanı sunmakta olayın ilk özüne bakarsak bir de böyle de anlatılabiliyor onu da söylemesek olmaz

(Dünya Sohbet insanların sürgün yeri. ateş soyundan bir iblisin kandırmacası ile yaratıcıya karşı gelen insanlar cennetten dünya denen kadim gezegenin üzerinde yaşamaya sürüldüler ve yargı gününe kadar orada kalacaklardır. o güne kadar medeniyetler kurup olgunlaşacaklar dır. Ama biz bu pencereden bakmayacağız dünya’ya bu varsayım olduğunu düşünüyorum )

Var olan bir evren içerisin de insanların yaşam kaynağının tek olduğu gezegen dir. Dünya Sohbet olarak evrende dediğimiz gibi bizlerin tek yaşam vadi oluşundan , önemle bakmamız gereken bir yer olmasına rağmen ,malasef ki her geçen gün dünya’nın sonunu getirmeye kararlıymışız gibi icatlar türetip veya onu zehirleyen maddelerle yaşıyoruz.Herhangi bir yardımcı oluş olmadan sonunu getirmeye kararlıymışız gibi yaşamaya devam ediyoruz. Bazı konuları ele alarak Dünya Sohbet kullanıcıları da bu konuda fikir sahibi etmeyi amaçladık .

İnsanoğlu yaşattıkları ile adaletsizliği ,kötülükleri,savaşlara rağmen yinede Dünya bize yaşam sunmaya devam etmekte onu bu kadar yaralarken dünya bize bir pencere daha açarak her gün güneşi tekrar görmemizi,nefes almamızı tekrar sağlaması büyük bir mucize mecaz olarak koca yürekli dünya her şeye rağmen seninle yaşamayı seviyorum .

Dünya Sohbet kullanıcıları olarak nefretin yerini sevgi,şavaşın yerine barışı,fakirin yerine zengin gönülleri,öfkenin yerine hoş görü , nezaket daha iyilik duyulan bir gelecekli dünya olması için mücadele edeceğimizi sehirlersohbet eşliğinde dünya’ya söylemekteyiz.

mutlu insanların mutsuz insanlara zülm ettiği, buğzettiği yer. bu durum bir çıktı, bir sonuç değil; bir girdi, bir nedendir. halbuki olumsuzluk hep mutsuzlukla ilişkilendirilir.

Yaptığımız bu keyifli sohbetle belki içimiz de unutulmuş olan sevgi tomurcuklarını tekrar yeşertir. Kötülük besleyenleri  yok edebiliriz dünya’mızı kurtarabiliriz.

Önyargısız aydınlık bakışlar, iyilik ve güzelliğe uzanan merhametli  kalpler, hiç tereddüt etmeden her canlıya yardım için hazır iyilik melekleri   . Dünyayı ayakta tutan evrensel değerler ve bu değerlerin bütün insanlara ulaşmasını sağlayan sosyal ağlar. İnternet, Sohbet, arkadaşlık ortamları, sosyal medya imkanlarını yararlı bir şekilde kullanırsak dünya yaşanabilir bir yer olmaya devam edecektir.

 

 

Ekleyen : - Tarih: 07 Ocak 2018 - 12:36 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Hüseyin Nihal Atsız KimdirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Otomobilin Kalitesin Gösteren Detaylar Nelerdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

BAĞLANMAYACAKSINSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Ebru

07 Ocak 2018 - 12:41 PM

Dünya Sohbet kullanıcısı olarak yazılı sohbetten keyif aldığım tek sunucu sehirlersohbet

Yusra

07 Ocak 2018 - 12:43 PM

Sohbet etmek dünya uzerinde zor olsada bunu başara bilen bir sunucu yazili sohbet anlaminda güzel bir yer dünya sohbet

Ece

07 Ocak 2018 - 12:44 PM

Tek adresim sehirlersohbet, tum dunya sohbet kullanicilatini bekleriz

Mete

07 Ocak 2018 - 1:19 PM

Erkek dişi sorulmaz sohbetin dilinde. Hakk’ın yarattığı her şey, yerli yerinde. Bizim nazarımızda, kadın erkek farkı yok. Noksanlık da, eksiklik de, senin görüşlerinde.(HBV) Sohbetten keyif alabileceginiz tek yer sehirlersohbet’e beklerizSohbet haber