Duygu Sakuçoğlu Ameliyatla Erkek Oldu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Duygu Sakuçoğlu Ameliyatla Erkek Oldu

Anasayfa > Magazin > Duygu Sakuçoğlu Ameliyatla Erkek Oldu

Sehirlersohbet Duygu Sakuçoğlu Ameliyatla Erkek Oldu şok şok haberle geceyi kapatıyor. Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşi olan Duygu Sakuçoğlu Ameliyatla Erkek Oldu

Peki Duygu Sakuçoğlu Kimdir? ,Duygu Sakuçoğlu Kaç Yaşında ? ,Duygu Sakuçoğlu Hayatı, ve Duygu Sakuçoğlu ile ilgili bir çok bilgiye yer vereceğimiz bu köşemizde öncelikle herkesin kendi hayatı ve saygı duyduğumuzu tüm sohbet odaları kullanıcılarına söylemiş olalım amacımız haberi yayınlayıp insanların neler yaşadığı ve bu psikolojik süreçi nasıl geçirip tedavi süreçlerini paylaşmak siz değerli ücretsiz chat yapan , okurlarımıza bilgiler sunmak

Evet biraz ablası ile gündeme gelmiş olacak lakin bundan kaçış yok peki kim ablası ,Ünlü Stil Danışmanı Eliz Sakuçoğlu’nun Kız Kardeşi, olan Duygu Sakuçoğlu nerden nereye geldi..

Murat Boz’un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu ameliyat olarak cinsiyet değiştirdi. Operasyonun ardından hemen yeni görüntüsünü   takipçileri için paylaşarak takipçilerinin beğenisine sundu Peki Duygu Sakuçoğlu kimdir?

Ünlü tasarımcı Eliz Sakuçoğlu’nun kardeşi Duygu Sakuçoğlu cinsiyet değiştirdikten sonra ismini Poyraz Sakuçoğlu olarak değiştirdi. Geçirdiği operasyonlardan sonra hormon tedavisi gören Poyraz Sakuçoğlu en büyük desteği ablasından gördü.

DUYGU SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Eliz Sakuçoğlu’nun kız kardeşidir. Adını ve cinsiyetini değiştirmiştir. Yeni adı ise Poyraz Sakuçoğludur.

Solda kalan duygu Sakuçoğlu yeni ismi ile POYRAZ SAKUÇOĞLU dur.

Sağ da kalan güzel ise ,Eliz Sakuçoğlu yani ablası murat boz’un eski eşi ve ünlü stil danışma ayrıntılı anlatalım

ELİZ SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Eliz Sakuçoğlu, 1984 yılında Antakya‘da doğmuştur. Bir kardeşi vardır. Altı yaşındayken ailesiyle birlikte Almanya‘ya taşınmış ve Bremen’de yaşamaya başlamış, eğitimini bu şehirde almıştır. 14 yaşındayken Bremen’de harçlığını çıkartmak amacı ile bir mağazada çalışmaya başladı. Bremen’de ünlü isimlerin alışveriş yaptığı bir mağazanın atölyesinde tasarımcı olarak çalıştı. Eliz Sakuçoğlu, annesiyle babasının 1992 yılında boşanmasının ardından 2005 yılında İstanbul’a taşınmış, Gaye Sökmen Ajans ile anlaşarak fotomodellik yapmaya başlamıştır

 

Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde sekiz ay kadar eğitim aldıktan sonra; Hülya Koçyiğit, Ediz Hun gibi ünlü isimlerin oynadığı Asla Unutma dizisinde 2005 yılında 3 bölüm rol aldı.

Eliz Sakuçoğlu, 2006 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunuculuğunu yaptığı ve çekimleri Arjantin‘de yapılan Fear Factor yarışmasına katılarak birinci oldu ve büyük ödül 50 bin TL kazandı. İmaj danışmanlığı, oyunculuk, moda tasarımcılığı ve fotomodellik gibi kimlikleri bulunan Sakuçoğlu, birçok ünlü isme kliplerinde giyecekleri kıyafetleri hazırladı.

Eliz Sakuçoğlu iyi derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.

Eliz Sakuçoğlu, 10 Ekim 2008‘de Almanya‘nın Passau kentinde şarkıcı Murat Boz ile evlendi. 14 Ağustos 2012 tarihinde Diyarbakır‘ın ilçesi Hazro’da Asliye Hukuk Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

Eliz Sakuçoğlu, 2015 yılından beri birlikte olduğu Beran Benan‘dan Temmuz 2017 tarihinde ayrıldı.

 

Sehirlersohbet magazin chat ve sohbet odaları içerisinde en güvenilir ve nezih tek ortam olduğumuzu demiyoruz .

İdda ediyoruz .. 🙂

 

Ekleyen : - Tarih: 28 Mart 2018 - 12:39 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kırşehir sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Bolu sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Orucu Neler BozarSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber