En Çok Sevilen Renk Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

En Çok Sevilen Renk

Anasayfa > Anket > En Çok Sevilen Renk

 Yeni bir anketimizle yine karşınızdayız. Bu gün ki anketimiz En Çok Sevilen Renk anketidir. Renkler hayatımızda önemli yer tutmaktadır. En Çok Sevilen Renk anketinde ise beklenmeyen sonuçlar elde ettik. En Çok Sevilen Renk Anket sonuçlarına geçmeden önce , Renklerin hayatımızda ki öneminden biraz bahsedelim.

En Çok Sevilen Renk anketimizi açıklamadan önce kısa kısa sizlere renklerin genel özelliklerinden bahsedeceğim. Bu konuyu ayrıntılı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız daha önce ki Ücretsiz Sohbet Siteleri ‘nde  yazım olan Renklerin Karakter Anlamları Nelerdir ? başlıklı yazımıza tıklayınız.

Kırmızı En Çok Sevilen Renk ve en güçlü renklerden birisidir. Çekicilik , tutku , ihtiras , ticari başarı , romantizm … hemen hemen her konuyu içerisinde barındırır.  Sarı geçici hevestir. Taksilerin rengi bu yüzden sarıdır. Siyah En güçlü renklerden bir diğeridir. Güç ve makamın göstergesidir. Bu yüzden makam araçları siyahtır. Yeşil doğa rengidir huzur verir. İştah açıcı özelliği vardır. Gri diplomasi rengidir. Mavi‘de yeşil gibi doğa rengidir ve sakinlik ve sukunet verir. Okul iç duvarları bu yüzden mavi tonları ile boyanır. Kahverengi konuşturur. Kahve den alan bu renk sohbet ortamlarının en gözde rengidir. Ayrıca kahve tarih rengidir.  Beyaz saf ve temizlik rengidir . Güven rengidir. Doktorlar bu yüzden beyaz önlük giyerler. Mor hayal dünyasının rengidir. Hayal dünyasının zirvesidir. Mor rengi çok kullanan insanlarda psikolojik sorunlar olduğu tespit edilmiş ve ayrıca mor rengi kullanan bir çok insanın intihara teşebbüs ettiği gözlemlenmiştir.

En Çok Sevilen Renk
Gelelim En Çok Sevilen Renk anketimizin sonuçlarına. Arkadaşlar asil bir rengi , güç ve makam rengi olan Siyahı çok seviyoruz.

En Çok Sevilen Renk Anketi

En Çok Sevilen Renk

Kanalımızda bir çok farklı insana sorduk. En ço ksevdiğiniz renk nedir diye ?

En çok Sevilen Renk anketinde ;

%55 Siyah
%18 Mor
%18 Kırmızı 
%9 Sarı

Siyah renk %55 ile zirvede yer almaktadır. Grup rengimiz siyahtır.  Diğer anketlerimizi incelemek isterseniz eğer , kanalımızın anasayfasından Anketler bölümüne tıklayabilirsiniz. Anketimzie katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.  Sizde gelecek ay ki anketimize katılmak isterseniz grup yönetimine bildirmeniz yeterli olacaktır. Hepinize hoş sohbetler.

Ekleyen : - Tarih: 03 Mayıs 2018 - 12:57 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Evde yoğurt mayalamanın püf noktalarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Evde Manikür Nasıl Yapılır?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Mobil Aydin SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Miyo

03 Mayıs 2018 - 1:37 PM

Guzel paylasim emegine saglik dostum

Gülenyüz

03 Mayıs 2018 - 3:57 PM

Benim renginde mavi 🙂

Zanay

03 Mayıs 2018 - 6:58 PM

Siyah 😉

Ece

03 Mayıs 2018 - 8:00 PM

Kirmizi olsun 5 lira pahali olsun 🙂

Cileq

03 Mayıs 2018 - 8:34 PM

Kırmızı ve siyah vazgeçilmez renklerim :))Sohbet haber