Erkek Arkadaşınıza Bu Sırları Söylemeyin Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Erkek Arkadaşınıza Bu Sırları Söylemeyin

Anasayfa > Kadınca > Erkek Arkadaşınıza Bu Sırları Söylemeyin

şehirler sohbet

Ondan önceki ilişkileriniz

Onunla çıkmaya başlamadan önce tüm hayatınız boyunca onu beklemediğinizi biliyor. Sizi eski sevgililerinizle kafasında canlandırmak istememesi kadar doğal bir şey olamaz.

Eski ilişkiniz hakkında sorular sorabilir ama bunun sebebi, kendisinin sizin için ne kadar özel olduğunu duymak istemesidir.

Geçmişinizle ilgili yalan cevaplar vermek yerine susmayı tercih edin! Eğer çok üstünüze gelirse yatakta düşündüğünüz tek Erkek olduğunu söyleyin.
Paranızı nasıl harcadığınız!

Erkek arkadaşınızla ortak hesabınız olmadığı sürece, onun, sizin kendi paranızı nnereye harcadığınızı bilmesine gerek yok. Erkeklerin gereksiz alış veriş olarak gördükleri ayakkabı, elbise almanızdan rahatsız olabilirler.

Giydiğiniz bir şeyi beğendiğinde nwerden aldığınızı ve ne kadar ödediğinizi ona söylemeyin. Eğer bilmek isterse de aldığınızın çok ucuz olduğunu söyleyin.

Ailesi hakkındaki düşünceleriniz!

Onu ailesinden uzaklaştırmaya çalışmanız ilişkinize zarar getirecektir. Erkek arkadaşınızın Annesi dayanılmaz bir kadın olsa da ona bir şey söylemeyin. Negatif bir şey duyduğu anda siz ve ailesi arasında seçim yapmaya zorlandığını hissdecek ve size kızacaktır. Ailesi gerçekten çekilmezse mümkün olduğunca onlardan uzak durmaya bakın.

Masum flörtler!

Erkek arkadaşınızı seviyor olmanız, ondan önceki eski flörtlerinizi konuşabileceğiniz anlamına gelmez. Flört etmek aşırıya kaçılmadığında oldukça sağlıklı bir şeydir. Hâlâ erkeklerin ilgisini çekiyor olmak konusunda övünmek size zararsız görünebilir. Özellikle de erkek arkadaşınızın size bağlılığından eminseniz… Bunları onunla konuşmayın. Başka erkekler tarafından beğenilmenin keyfini tek başınıza çıkarın.

Aldığı hediye konusundaki gerçek düşünceniz!

Eğer  erkek arkadaşınızın aldığı hediyeyi beğenmiyorsanız bunu eleştirmek yerine hediyenin iyi bir yönünü görmeye çalışın. Ne tarz hediyelerden hoşlandığınızı sohbetleriniz sırasında incelikle belirtmeyi de ihmal etmeyin!

Ekleyen : - Tarih: 10 Haziran 2017 - 10:37 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Gerçek Pokemen Go UygulamasıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Trchat sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber