Erkekler ne bekler Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Erkekler ne bekler

Anasayfa > Kadınca > Erkekler ne bekler

Erkekler kendilerine eş bulabilmek için önceleri olduğundan çok daha fazla uğraşmak zorunda olduklarını biliyorlar ve kadınların inisiyatif alma konusunda eskisinden olduğundan çok daha girişimci olduklarının farkındalar. Fakat bu, aslında erkeklerin ne istediklerini değiştirmemektedir.
Öyleyse erkekler kadınlardan ne isterler?
1. Sevebilecekleri bir kadın isterler

İlk olarak, erkeklerin tek istedikleri şey ilgi duyacakları bir kadındır. Bu birçok kadını şaşırtabilir fakat erkekler sevmekten ve karşılığında da sevilmekten çok hoşlanırlar. Asıl sorun birçok kadının onlara hırslı ve soğuk gibi görünmesi durumudur.

2. Çekici ve cazibeli bir kadın isterler

Erkekler kendilerine çekici ve cazibeli gelen kadınları isterler. Kadınlar, erkeklerin çok sığ olabildiklerini ve görünüşün onlar için fazla önem taşıdığını düşünerek umutsuzluğa kapılabilirler. Fakat dikkatli olunmalıdır. Bu erkeklerin illa ki top model bir manken aradıkları anlamına gelmemeli ve birçok erkek sıfır beden kadınlardan hoşlanmazlar. Ama erkekler görünüşleriyle (tabi ki aşırı olmamak kaydıyla) gurur duyan kadınları isterler.

3.Güvenilir ve sadık bir kadın isterler

Bir erkek sadakatsiz bir kadını asla affedemez, bundan dolayı aradığı gerçekten güveneceği bir kadındır.

Sonuç olarak, erkekler, kendilerini, onlara adayacakları kadın isterler. Bu tür kadınları bulmak gittikçe zorlaşmaktadır, bu gerçek onların isteğini yok etmez. Bağlılık tek yönlü bir şey değildir, bu yüzden erkekler daha önceleri sahip oldukları türden bağlılıkları bulmakta zorlanabilmektedirler. Yine de buna ihtiyaç duymaktadırlar. Erkekler yalnız olmayı istemezler.

4. Evlenebilecekleri bir kadın isterler

Erkekler eninde sonunda bir yuva kurmak isterler ve kendilerine hayat arkadaşı olmaya istekli kadınları arayıp bulmak isterler.

5. Şefkatli ve anlayışlı bir kadın isterler

Erkekler şefkatli ve anlayışlı kadınları ararlar, çünkü aslında bir kadını harika bir anne yapan asıl özellik o kadının hayat arkadaşına göstermiş olduğu ilgidir. Burada her erkeğin bir anne figürüne ihtiyacı olduklarını söylemiyorum (çünkü bazılarının istediği şey tam olarak budur), bu daha çok erkeğin gelecekteki çocuklarına mükemmel bir şekilde annelik yapacak özelliklere sahip kadınları aramalarından kaynaklanır.

6. Esprili ve şakacı bir kadın isterler

Erkekler gerçekten mizah duygusuna sahip bir kadın istemektedirler. Kadınlar onlara genellikle fazla tutucu ve küçük detaylardan sıkılıyormuş gibi gelmektedir. Bazen erkeklerin “Onların tayfadan” bir kadından bahsettiğini duymuşsunuzdur. Bunun anlamı o kadının, erkeklerin mizah duygusunu anladığı ve eğlenceli biri olduğudu anlamına gelir. Böyle kadınlar erkeklere fazlasıyla çekici gelmektedir. Erkekler çalışmadıkları zamanlarda iyi zaman geçirmek için ve rahatlamak istemektedirler. Bu yüzden onlar için ideal partner bunun aynısını yapabilecek kapasitedeki kadınlar olmuştur.

7. Destekleyen bir kadın isterler

Erkekler kendilerini destekleyecek kadın isterler. Kadınlar, erkekleri davranışları ve kariyerleri konusunda eleştirme konusunda fazlasıyla aceleci davranırlar ve onları değiştirmeye, bir kalıba sokmaya çalışırlar. Bu gerçekten çok önemli bir hatadır.

8. Konuşabilecekleri bir kadın isterler

Erkekler bağıran çağıran, öfkeli kadınları sevmezler. Onlar tartışma yeteneğine sahip olan, fikir alış verişi yapabilecekleri ve sohbet edebilecekleri bir kadın istemektedirler. İletişim fazlasıyla önemlidir.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 18 Şubat 2017 - 12:05 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

AÇIKÖĞRETİM TARİH KONULARISehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İstanbulu DinliyorumSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

sohbet sehirler

Facebook da Kız Tavlama TaktikleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

ASLI

18 Şubat 2017 - 1:14 PM

Herkesin gonlune gore hayirli insanlar cikmasi dilegiyle erkekde bayanda ayni seyleri bekler hersey karsiliklidir hic birsey tek tarafli olmaz ve yurumez.

BeSte

18 Şubat 2017 - 6:07 PM

Erkeklerde ne çok şey isterler:-PSohbet haber