Erkekleri Etkileyen Parfüm Kokuları Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Erkekleri Etkileyen Parfüm Kokuları

Anasayfa > Kadınca > Erkekleri Etkileyen Parfüm Kokuları

Sehirlersohbet Erkekleri Etkileyen Parfüm Kokuları güzellik ve cilt bakımı konusun da sohbet odalarının en güzel insanlarının araştırması ile güzelliğinize önem verdiğinizi düşünüyoruz peki dış görünüşünüz ile parfüm seçerken hasas davrandığınızı da bilmekteyiz Güzel kızların değil tüm kadınları ilgilendiren güzel bir bilgi vereceğiz size bugün Erkekleri Etkileyen Parfüm Kokuları ile beraber erkekleri etkileyen kokular üzerinde duracağız

Hoşlandığınız,beğendiğiniz erkeği etkilemek için bazen güzellik ve akıl yetmiyor koku da önemli olduğunu düşünüyoruz peki hangi parfümler erkekleri cezbediyor ve karşı koyamıyorlar onu araştırdık . Bir erkek de iz bırakmanıza yardımcı olacak en güzel erkekleri etkileyen parfüm nedir? Erkekleri kadınlardan etkileyen ilk şey koku doğru parfüm seçerek erkekleri etkileyebilirsiniz

Tarçın kokusu
Tarçın kokusunun zihin yorgunluğuna iyi gelen ve fiziksel yorgunluğu alan bir aroması vardır. Bu yüzden erkekler bu tür parfüm kullanan kadınların yanında rahatladığını hissedecek ve huzur bulduğunu fark edecektir. Böylelikle bir adım daha yaklaşacaktır. Tarçın kokusunun konsantrasyonu arttırma özelliği ise sizin için başka bir artı olabilir.

Yasemin kokusu
Endişe, gerginlik gibi duyguları azaltır. Özel hayatınızda karşı tarafla daha sakin bir ilişkiyürütmüş olursunuz. Ayrıca yasemin kokusunun erkekler üzerindeki en büyük etkisi empati duygularını tetiklemesidir. Bu durumda birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Yasemin kokusunun verdiği özgüven, karşı tarafı çok daha kolay etkilemenizi sağlar.
Erkekleri Etkileyen Parfüm Kokuları Lavanta kokusu
Dolap kokularından sabunlara her yerde kullanılan lavanta kokusu, parfümler içinde en çok tercih edilen esanslar arasında. Cinsel uyarıcı olarak bilenen lavanta kokusu erkeği hızlı bir şekilde etkisi altına alacaktır.

Sandal kokusu
Erkekler bu kokuyu duyduklarında karşındaki kadının tam olarak kendinden emin, ne istediğini bilen biri olduğunu düşünür. Karşı taraf zaman zaman kendine güvenen kadınlardan çekinse de ayakları üstünde duran kadınlardan her zaman hoşlanmışlardır.

Papatya kokusu
Papatya, tesir altında bırakan bir kokudur. Doğal antidepresan olması yönüyle erkekleri etkiler çünkü aradıkları iç huzuru bu kokuda bulacaklardır.
Erkeklerin ilgisini çeken kokuları bilmeniz gerektiği gibi hoşlanmadıkları kokuları da bilmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Çikolata kokusu
Çikolataya herkes bayılsa da kokusu için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Koku esansı olarak fazlaca ağır olan çikolatalı parfümler erkeklerin ilgisini çekmemektedir. Erkekler genelde daha ferah ve daha sade kokulardan hoşlandıkları için çikolata erkeklere abartılı gelmektedir.

Meyve kokusu
Birçok parfümde kullanılan meyve aroması zaman zaman güzel olsa da çoğu zaman ağır oldukları için yanlış tercih olabiliyor. Erkekler sevimlilikten ziyade kokuda ilk önce çekicilik ve şehvet yakalamaya odaklanırlar. Meyve kokuları ile bunu sağlamak oldukça zordur. Bu yüzden etkilemek istediğiniz erkekle ilk buluşmanızda meyve kokulu parfümleri tercih etmemelisiniz.

Ekleyen : - Tarih: 11 Mart 2018 - 8:59 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

2018 Ramazan Ayının İlk Günü Hangi Tarihte?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Açıköğretim Fakültesi Nedir, Nasıl Girilir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

izimir sohbet siteleri

İzmir sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber