Erkeklerin Çekici Meslekleri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Erkeklerin Çekici Meslekleri

Anasayfa > Magazin > Erkeklerin Çekici Meslekleri

1- Pilot
bayanların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. üstelik yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok fazla çok fazla yüksek.

2- Modacı
bayanların maksimum ilgilendiği alanlardan biri moda… Dolayısıyla modacılar çok sayıda iş grubuna göre daha baştan avantajlı. birlikte çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz…

3- Cankurtaran
işte tam yaz tatilinde yapılacak iş… Zamanınız devamlı plajda veya havuzda geçecek. çevrenizde bir sürü genç kız olacak. içlerinden birinin hayatını kurtarırsanız şöhretiniz daha da artacak.

4- Dans öğretmeni
kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği durumda sabaha kadar piste çıkmayan ya da `çok aşırı fazla iyi dans ettiğini` iddia edip etrafındakilerin alay konusunu olan beyler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu nedenden…

5- özel spor antrenörü
Görevleri gereği zaten hanımların dikkatini çekiyorlar. lakin `hususi antrenörlük` kadınlara daha yakın olmayı sağlamaktadır.

6- Oyuncu
Oyunculardan etkilenmeyen kız varmı? En ünlüsü de amatör şekilde bu işi yapanı da ilgi çekiyor. bununla birlikte oyun çalışmaları sırasında ve ya turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

7- Manken ajansı
çok aşırı söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

8- Barmen
işiniz eğlence mekânlarında. çevrenizdekiler de eğlenmek için oraya gelen kişiler. içki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız mevcut.

9- Otel görevlisi
nedeniyse çalıştığınız mekan eğlenmek yada sıradan hayatını geride bırakmak isteyenlerle dolu. Bu gruba giren kadınlarla arkadaşlık kurma şansınız yüksek.

10- hekim
Okulu bitirene kadar çok fazla yoruldunuz sosyal yaşam nedir bilmediniz. ama bütün bunlar diplomanızı alınca bitti. Unutmayın anneler daha küçük yaşlardan itibaren kızlarına `bir doktorla` evlenmelerini öğütler.

sehir sohbet,mobil sehir sohbet,sehir chat,mobil sehir chat,sehir,sehirlersohbet.com

 

Ekleyen : - Tarih: 15 Nisan 2017 - 1:20 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bayern Münih – Beşiktaş Maç ÖzetiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

sehirler sohbet çilek reçeli

Çilek Reçeli TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

2018 mezuniyet saç modelleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Sinan

15 Nisan 2017 - 2:51 PM

Güzel bir yazı olmuş emeğinize ellerinize sağlık😊Sohbet haber