Erkeklerin Çekici Meslekleri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Erkeklerin Çekici Meslekleri

Anasayfa > Magazin > Erkeklerin Çekici Meslekleri

1- Pilot
bayanların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. üstelik yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok fazla çok fazla yüksek.

2- Modacı
bayanların maksimum ilgilendiği alanlardan biri moda… Dolayısıyla modacılar çok sayıda iş grubuna göre daha baştan avantajlı. birlikte çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz…

3- Cankurtaran
işte tam yaz tatilinde yapılacak iş… Zamanınız devamlı plajda veya havuzda geçecek. çevrenizde bir sürü genç kız olacak. içlerinden birinin hayatını kurtarırsanız şöhretiniz daha da artacak.

4- Dans öğretmeni
kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği durumda sabaha kadar piste çıkmayan ya da `çok aşırı fazla iyi dans ettiğini` iddia edip etrafındakilerin alay konusunu olan beyler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu nedenden…

5- özel spor antrenörü
Görevleri gereği zaten hanımların dikkatini çekiyorlar. lakin `hususi antrenörlük` kadınlara daha yakın olmayı sağlamaktadır.

6- Oyuncu
Oyunculardan etkilenmeyen kız varmı? En ünlüsü de amatör şekilde bu işi yapanı da ilgi çekiyor. bununla birlikte oyun çalışmaları sırasında ve ya turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

7- Manken ajansı
çok aşırı söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

8- Barmen
işiniz eğlence mekânlarında. çevrenizdekiler de eğlenmek için oraya gelen kişiler. içki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız mevcut.

9- Otel görevlisi
nedeniyse çalıştığınız mekan eğlenmek yada sıradan hayatını geride bırakmak isteyenlerle dolu. Bu gruba giren kadınlarla arkadaşlık kurma şansınız yüksek.

10- hekim
Okulu bitirene kadar çok fazla yoruldunuz sosyal yaşam nedir bilmediniz. ama bütün bunlar diplomanızı alınca bitti. Unutmayın anneler daha küçük yaşlardan itibaren kızlarına `bir doktorla` evlenmelerini öğütler.

sehir sohbet,mobil sehir sohbet,sehir chat,mobil sehir chat,sehir,sehirlersohbet.com

 

Ekleyen : - Tarih: 15 Nisan 2017 - 1:20 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Sağlıklı oruç tutmak mümkünSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kocam Beğendi YemeğiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Yunan usulü Musakka tarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Sinan

15 Nisan 2017 - 2:51 PM

Güzel bir yazı olmuş emeğinize ellerinize sağlık😊Sohbet haber