Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedeni Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedeni

Anasayfa > Genel > Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Nedeni

Kadınlar hem sevgili ilişkileri hem de evlilikleri boyunca genel olarak erkeklerin kıskançlık, umursamazlık ve ilgisizlik gibi pek çok tavırlarından şikayetçi olurlar. İnsan ilişkilerinde normal karşılanması gereken bu durumun elbette bir de erkek tarafı mevcut. Erkeklerin kadınlarda en tahammül edemedikleri, rahatsız oldukları şeyleri ve kadınlardan soğuma sebeplerini merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.

1– Erkeklerden sürekli bir adım önde olduğunu, daha iyi olduğunu kanıtlamaya çalışan kadınlardan hoşlanmıyorlar. Çünkü erkeklerde bu tip düşünceler pek mevcut değil, gerekirse kadınlardan yardım almayı bir acizlik olarak görmüyorlar.

2 – Özgür olmayı karşısındakine saygısızca davranmakla karıştıran kadınları rahatsız edici buluyorlar. Özellikle fikir alış verişinde bulunmayı seven erkekler her türlü fikir değişimini özgürlüğü kısıtlayıcı bulan kadınları sevmiyorlar.

3 – Sürekli en ufak konularda evhamlanan, kafalarına takan kadınlar onlar için bir stres kaynağı. Soğukkanlı olabilen kadınları çok daha etkileyici buluyorlar.

4 – Bakım kremleri, makyaj ve kozmetik malzemeleri ile kendini baştan yaratmaya çalışan kadınlar erkeklerin gözünde küçük düşürücü hareketlerde bulunuyorlar. Bakımın ayarının kaçırılmaması gerektiğine inanıyorlar.

5 – Cevabından rahatsız olabilecekleri soruları soran kadınlarla birlikte olmak istemiyorlar. Giyimden tutun da makyaja kadar cevabının kötü olma olasılığı olan sorularda, olumsuz cevaplar verildiğinde kendilerine karşı tavır alınması hoşlarına gitmiyor.

6 – Çok fazla ilgi meraklısı kadınları sevmiyorlar. Kadının sürekli olarak bir bağımlı gibi erkeği darboğaz etmesi onları sevgililerine, eşlerine yakınlaştırmak yerine gitgide soğumalarına ve uzaklaşmalarına sebep oluyor.

sesli sohbet,nevsehir sohbet,sehirler sohbet,sesli chat,forum sohbet,kameralı sohbet

Ekleyen : - Tarih: 26 Nisan 2017 - 12:45 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
sehir sohbet

Kadınlarla SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Avokadonun Faydaları Nelerdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Lahmacun Böreği TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber