Evlilikte eşlerin beklentileri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Evlilikte eşlerin beklentileri

Anasayfa > Güzel Yazı > Evlilikte eşlerin beklentileri

Çoğu sefer  duymuşuzdur bu adam yada kadın  daha önce böyle değildi evlendikten sonra değişti gibisinden söylemleri, asılında değişen bir şey yoktur adam aynı adamdır kadın aynı kadındır, burada dikkatlerden kaçan nokta tanıdığımızı sandığımız insanın aslımda öyle olmadığı ve bize karşı bir maske taktığıdır.

Birçok noktada evliliklerde sıkıntı olmasının sebebi sonradan ortaya çıkan ve taraflarca düzeltilemeyen alışkanlıklar, beklentiler, isteklerdir.
Bir duygu yoğunluğu içerisinde belki de belli körlükler içerisinde bu kusurlar veya eksiklikler gözden kaçmakta veya görmemezlikten gelinebilmektedir.

Asıl sorun bundan sonra yani evlilikten sonra ortaya çıkmaktadır. Taraflar  kendilerince belli noktalarda diğer tarafı dönüştürme gayreti içerisine girmekte veya  kişilikler zıt ise yâda her iki tarafta dominant ise çatışmalar başlayabilir.

Evliliğe yüklediğimiz anlamda aslında çok önemlidir .Bu anlam zenginliği bizi güçlü tutar sadece ilkel dürtüler yâda güdüler evlikleri ayakta tutmazlar bundan başka aile kurumunun yüklendiği fonksiyon çok önemlidir. Biyolojik, psikolojik, sosyolojik, ekonomik ve kültürel fonksiyonlarını yerine getirilmesi bu kurumun devamlığını sağlamaktadır.

Taraflarını birini değiştirmeye uğraşmadan bulundukları konumu kabul ederek ve belli bir orta noktada buluşarak bunu devam ettirebilirler. Evlilik sadece bu dünya için değil ahiret hayatı içinde belli bir görevi var eşlerin birbirlerini desteklemeleri doğru yolda ilerlemeleri için birbirlerine cesaret vermeleri gerekiyor. Ne mutlu ki huzurlu bir aile ortamı cennet bahçesinden farksızdır.sehir sohbetleri vede değişik konularda sohbet ve chat yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

Bu konuda herhalde bize en iyi örnek Sevgili Peygamberimizdir iyi baba ve iyi bir eş olan Efendimiz aslında bizlere en iyi örnekleri sunmuştur, gel gör ki toplumuzda belli kültürel ögeler, tabular belli noktalarda yanlış davranışların oluşmasına ya da istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. .

Müslüman bir baba ve eş  nazik , şefkatli  yardımsever olmalıdır. Sevgilerini ifade etme noktasında cimri ve sırcı olmamalıdır. Toplumuzda ne yazık ki sevgi hırsızları var seviyor ama söylemiyor evrenin mayası olan sevgiyi neden en sevdiklerimizden esirgiyoruz ki bu kadar cimri olmaya gerek yok biraz cesaretli olmalı.
Bu kısa dünya hayatında kırıp dökmeye incitmeye gerek yok bütün eşlerin birbirlerini gönülden birer emanet gibi görüp sevmesi dileğiyle.güzel sohbetler dileriz.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 17 Ocak 2017 - 12:03 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Dünya Kadın Hakları GünüSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Mynet sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber