Flört etmek Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Flört etmek

Anasayfa > Magazin > Flört etmek

Yeni heyecanlar, kalp çarpıntıları, mide krampları, engel olunamayan gülümsemeler; kısaca flört nedir?. İlişkinin belki de en keyifli kısmı fakat aynı zamanda en stratejik bölümüdür. Evet biliyoruz taktikler yerine içinizden geldiği gibi davranmak istiyorsunuz ama dikkatli olun! Biraz planlı davranmanın kimseye zararı olmayacaktır.

• Aşkından ölseniz bile bunu karşı tarafa flört aşamasında göstermemelisiniz, teslim bayrağını çekmemelisiniz.

• Erkekler meydan okunmayı severler. Ona meydan okuyabileceğiniz konular seçmelisiniz. Bu futbol üzerine sohbet de olur, beraber satranç oynamak da olabilir… Önemli olan gerilimin yarattığı elektriği hissetmektir.

• Her an ne yaptığınızın raporunu ona vermemelisiniz. Gizemli olmak ilgi çekmenin en önemli anahtarıdır. Bırakın sizin nerede, kiminle olduğunuzu merak etsin.

• İlişkinin ilerleyen aşamalarında güvenilir olmak elbette artı bir özelliktir. Ama flört aşamasında güvenilir değil, kestirilemez olmanız gerekir, sakın unutmayın.

• Siz de onu kontrol etmeye sakın kalkmayın. Nefes almak için sizden kaçmasını istemiyorsanız, ona nefes alacak alanı siz bırakmalısınız.

• Annesi rolünü almayı hele de flört aşamasında sakın üstlenmeyin. ‘Biraz dinlen’, ‘bir şeyler ye’ gibi sizin için son derece sevgi dolu cümleler onun için ‘hoş geldin anne’ cümleleri olabilir. Aman sakın annesine dönüşmeyin.

• Ona sizi görmek zorunda olduğu hissini vermemelisiniz. Göreve dönüşen şey eğlenceli olmaktan çıkabilir. Sizi istediği için görmeli, siz onu sıkıştırdığınız için değil.

• Onu ilk gördüğünüz andan beri düğününüzü planlıyor, pembe panjurlu evinizin hayalini kuruyor olabilirsiniz. fakat bari bunları ona hissetirmeyin. Hatta evlenmek istediğinizi bile belli etmeyin. Erkeklerin şu hayattaki en büyük korkusu özgürlüklerini kaybetmek olduğuna göre, siz de onun korkulu rüyasına sakın dönüşmeyin.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 24 Şubat 2017 - 12:02 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
Bedava Muhabbet Kanalları

Bedava Muhabbet KanallarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehirler Sohbet

Bayan Arkadaş Arama SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

C programlama dili 3SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

NazLi

24 Şubat 2017 - 7:55 PM

MukemmeL % :))))Sohbet haber