Forum sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Forum sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Forum sohbet

 

genel Bilgi

Süleyman Demirel üniversitesi`nin öğrenim dili Türkçe. ancak işletme, çevre mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, tekstil mühendisliği, besin mühendisliği ve ziraat mühendisliği bölümlerinde bir yıl süreli zorunlu ingilizce hazırlık programı bulunuyor. ingilizce yeterlik sınavını başaranlar doğrudan birinci sınıfa başlıyor.

Bilgi- işlem merkezinde yer sektör sunucular ve meslek istasyonlarının yanısıra her fatültede multimedya destekli kişisel bilgisayarların yer aldığı talebe laboratuvarları kurulu. Bilgi işlem merkezinde web, mail, ftp hizmetlerinin yanısıra türlü kurslar da veriliyor.

kuruluş yıllarında yalnızca sektörü ve kapalı spor salonu bulunan üniversite spor tesislerini epey bir genişletti. Tesislerde step, aerobik, jimnastik ve aletli jimnastik yapılabilecek.

Burs

Fakülte ve yüksekokul müdürlükleri başvuru oluşturan öğrencileri araştırarak ihtiyacı bulunan öğrencileri belirliyor. üniversite yönetim kurulu kararı ile belirlenen gereksinim sahibi öğrenciler, burs ve yardımlar alıyor.

Barınma

Kredi ve Yurtlar Kurumu`na ait kız ve erkek yurtları bulunuyor. ısparta Merkez kampüsünde 1807 kız, 1440 erkek yekün 3247 kapasiteli memleket bulunuyor. Atabey`de 160, Eğirdir`de 204, şarkikaraağaç`da 160, Burdur`da 1484 kapasiteli yurtlar bulunuyor.

Rektörün Adaylara Mesajı

“Genç üniversitemiz yeni eğitim öğretim yılına başlarken özellikle son beş sene arasında eğitim ve araştırma etkinliklerinde elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla gurur duyuyoruz. Bu yıl 12. kuruluş yıldönümünü kutlayan üniversitemizin bugünkü konuma ulaşması Atatürk ilkelerini benimsemiş genç, dinamik kadromuzun ve çalışkan öğrencilerimizin eseridir. üniversitemiz gerçekleştirdiği çalışmalar ile yurdumuzdaki sayılı üniversiteler içinde yerini almıştır.”

üniversite türü Devlet
Kuruluş tarihi 3.7.1992
Rektör Prof. Dr. M. Lütfü ÇAKMAKÇI

Telefon 246-211 1000
Faks 246-237 0431

ınternet www.sdu.edu.tr
E-mail webadmin@sdu.edu.tr
Adres Süleyman Demirel üniversitesi 32260 çünür ısparta

öğrenim Dili Türkçe
Birimlerin Dağılımı 15 Fakülte, üç Enstitü, 15 meslek Yüksekokulu
öğrenci Sayısı 32.026
Akademik Personel 2155

sesli sohbet,sesli chat,forum sohbet,kameralı sohbet,kameralı sohbet siteleri,görüntülü konuşma siteleri,sohbet kameralı,kameralı chat odaları,seviyeli sohbet siteleri,kameralı sohbet odaları,kameralı chat,kameralı chat siteleri,kameralı sohbet sitesi,online kameralı sohbet,kameralı sohbet chat,chat siteleri kameralı,chat sohbet kameralı,kameralı görüntülü sohbet,chat kameralı sohbet,sohbet odaları kameralı,chat odaları kameralı,görüntülü konuşma sitesi,kameralı chat sohbet,camda canlı sohbet,üyeliksiz kameralı sohbet,kameralı konuşma siteleri,kameralı siteler,kameralı chat,sesli kameralı sohbet,kameralı sohbet kanalı,görüntülü kameralı sohbet,canlı sohbet odaları bedava,türk kameralı sohbet,sohbet sitesi kameralı,kameralı görüşme siteleri,kameralı sesli chat sohbet odaları,kameralı konuşma,online görüntülü sohbet,kameralı görüşme,kamera ile sohbet,kameralı sesli sohbet,canlı sohbet siteleri ücretsiz,kameralı sesli chat,görüntülü siteler,kameralı chat sitesi,kameralı çet,kameralı sohbet kanalları,bedava kameralı sohbet odaları,kameralı sohbet odaları,kameralı arkadaşlık,kameralı konuşma sitesi,bedava canlı sohbet odaları,fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 16 Mart 2017 - 12:06 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Hafta Sonu Hava DurumuSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Dilay Korkmaz Kimdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Padişah Yastığı TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber