Fransa sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Fransa sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Fransa sohbet

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, 1993 senesinde kurulmuş olmakla birlikte; Tıp, Mühendislik- Mimarlık ve Fen Edebiyat Fakültelerinin kuruluş tarihi 1970 senesine dayanmaktadır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi”nin 7 yerleşkesinde 9 fakülte, 3 yüksekokul, 4 meslek yüksekokulu, 5 enstitü, 3 bölüm ve 22 araştırma ve uygulama merkezi bulunmaktadır.

42 yıllık bilimsel birikimi ile köklü ve güçlü bir üniversite olan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi çağdaş bilim yolunda kararlı adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) sonucunda yerleştirildiği bölüm ya da programın puan türünde Türkiye genelinde ilk 3000″e, dil puanı ile ilk 1000″e girerek Üniversiteye kayıt yaptıran normal örgün öğretim lisans programı öğrencilerine 12 ay süresi ile Karşılıksız Başarı Bursu verilmeye devam etmektedir.

Üniversite başarılı öğrencilerden maddi durumu zayıf olan 248 öğrenciye 12 ay boyunca karşılıksız Rektörlük bursu, LYS sonucunda lisans programına en yüksek puanla yerleştirilmiş olan ve kesin kayıt yaptıran 1 öğrenciye (kontenjanı 100″ü aşan birimlerde 2 öğrenciye) Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu”nun her sene  belirlemiş olduğu aylık burs miktarı kadar, bu öğrencilerden yerleştirildiği puan türüne göre Türkiye genelinde ilk 1000″e girerek kayıt yaptıran öğrencilere bu miktarın 3 katına kadar başarı bursu 12 ay süreyle verilmektedir. Bu öğrencilerden yerleştirildiği puan türüne göre Türkiye genelinde ilk 1000″e girerek kayıt yaptırmış olan toplam 68 öğrenciye 12 ay süre boyunca (öğrenim süresi bitene kadar) başarı bursu verilmektedir.

ÇİFT ANADAL –YANDAL PROGRAMI

Kendi lisans programını üstün başarı ile sürdürmeye devam eden öğrencilere Çift Anadal Programı, ikinci bir lisans diploması ya da Yandal Programı ile de yandal sertifikası alma olanağı verilmeye devam etmektedir.
güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 22 Şubat 2017 - 6:59 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kütahya sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Yeni doğan bebek SarılıklarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kars Sohbet SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber