Giden sevgilinin ardından Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Giden sevgilinin ardından

Anasayfa > Magazin > Giden sevgilinin ardından

Ben sensiz geçen günlerime gecelerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de çok SEVECEKSİN !!!

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım şu an. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiceğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi yanında götürmeden!

Seni Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım seninle, her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım biliyormusun.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin sen bana.

Yüreğine sevda eken, hiç ayrılık biçermi,seven sevilenden kolaylıkla vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi ikimizede???

Dün gökyüzüne bir avuç dolusu yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığın yere dönesin diye.

Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat, ne olur sevdiceğim,ne olur dön artık bana geri.

Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenmiş olan içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın  hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YARSIN.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün daha doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim gelmezsen kahrolurum yıkılırım, sevgilim seni çok ama çok seviyorum.

Sen sigara dumanının altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş meğer, ölmek bir kefen giymekmiş meğer, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş meğer… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”meğerse…

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belkide,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir yaşamdı bu….

Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

Bir Anımsın Okuyupta Bitiremediğim, Bir özlemsin Yalvarıpta Hükmedemediğim, Bir Sen Sensin Merhaba Deyipte Elveda Diyemediğim, Bir Tek Bildiğim Var Sensiz Ben Hiçmişim meğer…

Keşke Yanlızlığım Kadar Yanımda Olsaydın! Keşke Yanlızlığımla Paylaştığımı Seninle Paylaşmış olsaydım! Keşke Senin Adın Yanlızlık Olsaydıda, Bende Hep Yanlız Kalsaydım!!!

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, kelebek sohbet kameralı için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 13 Şubat 2017 - 12:11 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Güzel kızlarla sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber