Gizem Memiç Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Gizem Memiç

Anasayfa > Biyografi > Gizem Memiç
gizem memiç

gizem memiç

Gizem Memiç Biyografisi

Gizem Memiç

16 Mayıs 1990 Ankara doğumlu olan Gizem Memiç Biyografisi; 1 Nisan 2010 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında kraliçe olmuştur. Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi alan manken  Memiç; Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda da ülkemizi temsil etmiştir.

 

Miss Turkey 2010 güzellik kraliçesi unvanına sahip olan Gizem ; Amerika’da Carl’s Jr. Restaurant’ın ve bu şirketin ortağı olan Hardee’s Restaurantları ile ilgili bir reklam filminde rol alan kraliçe Memiç; Turkey kelimesinin İngilizce karşılığı olan Hindi sözcüğünü gönderme yapan bir sandviç tanıtım filmi çekmesi ve bikini ile podyumda yürüyerek dikkat çekici bir mesaj vermiştir.

Çin’in Sanya kentinde düzenlenen Dünya Güzellik Yarışmasında ülkemizi temsil eden Gizem;  en iyi olan 40 finalist arasına girmeyi başarmış ve sonrasında en iyi son 20 finalist arasında da yer almıştır. 2016 Survivor Yarışmasında gönüllüler kadrosunda yer alacak olan Miss Turkey güzeli ; zorlu bir mücadele içeren ve açlıkla ve zor oyunlarla baş etme yarışında bakalım galip gelebilecek mi?

Ekleyen : - Tarih: 25 Haziran 2016 - 1:04 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Bayern Münih – Beşiktaş Maç ÖzetiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehirler Sohbet

Elmalı KurabiyeSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Güzel kızlarla sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber