Gizemli sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Gizemli sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Gizemli sohbet

Düzce Üniversitesi, 17 Mart 2006 tarih 26111 sayılı Resmi Gazete”de yayınlanmış olan 5467 sayılı Yasa ile Düzce Üniversitesi olarak kurulmuştur. 18 Mayıs 2007 tarihinde ilk Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu atanmıştır. Kuruluşundan günümüze tüm paydaşları için “Değer Üretmeyi” benimsemiş olan Düzce Üniversitesi, bilimsel bilgiyi ve akademik deneyimi bölgenin kaynaklarını değere dönüştürme ve sorunlarını çözme amacıyla kullanmaya devam etmektedir. Her sektörle işbirliğine dayanan eğitim içerikli programları ve araştırmalarıyla, istihdam garantili programlarıyla, uluslararası yayın ve atıf performansıyla rekabet gücü yüksek bir üniversite olarak yapılanmıştır.

Üniversite, ODTÜ Enformatik Enstitüsü Bünyesinde Kurulmuş olan URAP (University Ranking By Academic Performance) Araştırma Laboratuvarı”nın “Üniversiteler 2011 senesi Akademik Performansa Dayalı Başarı Sıralaması sıralama listesinde 133 basamak yükselerek, dünyanın en iyi 2000 üniversitesi arasında 1764. sırada yer almıştır. Ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atmış olan Üniversite, İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Derin Orhon tarafından hazırlanmış olan Üniversitelerimizde Bilimsel Yayın Sıralaması verilerine göre, bilimsel yayın oranı bakımından pek çok köklü üniversiteyi geride bırakmış ve 7.sırada yer almıştır.

Üniversite ayrıca, bu sıralamada ilk 10″da yer alan en genç üniversite olmuştur. Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi “Birlikte Daha Fazlasını Yapabiliriz” adlı arıcılık projesiyle Avrupa Girişimcilik Ödülü”ne katılarak “Girişimcilik Ruhunun Geliştirilmesi” ödülünü almaya hak kazanmış ve Türkiye”de bu ödülü alan tek kurum olma unvanını kazanmış durumdadır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, kelebek sohbet,gizemli sohbet,mobil gizemli sohbet, kameralı için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 14 Şubat 2017 - 2:56 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Sevgiliye şiirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kelebek sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Notfound ile Sohbet

Notfound ile SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber