Görüntülü sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Görüntülü sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Görüntülü sohbet

Pamukkale Üniversitesi, öğretim kadrosu ve alt yapı imkânları ile yükseköğretim kurumları arasında üst sıralarda bir yere sahip durumundadır. Pamukkale Üniversitesinde ekonomi, sosyal, eğitim, mühendislik, sağlık ve temel bilimler alanında ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde eğitim-öğretim verilmektedir. Yürütülen programların uluslararası tanınırlığını artıran Diploma Eki Etiketi ve Avrupa Kredi Transfer Sistemi Etiketi alınmıştır. Uluslararası Akreditasyon Kuruluşlarınca akredite edilen programları her geçen gün artmaya devam etmektedir. Üniversitede; 4 Enstitü vardır,13 Fakülte vardır, 5 Yüksekokul, 11 Meslek Yüksekokulunda mevcut 134 alanda önlisans vardır, 99 alanda lisans vardır, 101 alanda yüksek lisans, 31 alanda doktora programlarında tıptan mühendisliğe, iktisadi idari bilimlerden fen-edebiyata, kadar güzel sanatlar, eğitim ve teknik eğitimden ekonominin ihtiyaç duyduğu birçok alanda da yetkin uzmanlardan ara eleman yetiştirmeye kadar uzanan değişik yelpaze içerisinde eğitim verilmeye devam edilmektedir.

Pamukkale Üniversitesi araştırma-geliştirme faaliyetleri ile de aynı zamanda bir araştırma üniversitesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Uluslararası taranmış olan dergilerde yayınlanmış olan eserler bakımından ülkemiz üniversiteleri arasında ilk yüzde 25 arasında yer almıştır. Pamukkale Üniversitesi ulusal ve uluslararası araştırma fonlarından yararlanma sıralamasında da ilk sıralarda yer almaktadır.

Pamukkale Üniversitesi, 1992 senesinde Denizli”de kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Denizli Mühendislik Fakültesi, Eğitim Yüksekokulu ve Denizli Tıp Fakültesi ile 1992 senesine kadar Dokuz Eylül Üniversitesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmekteydi. Genç yaşına rağmen hızla gelişen, Aralık 2013 yılı itibari ile 45.000 öğrenci, 1860″ı akademik olmak üzere yaklaşık 5000 kadar çalışanıyla Kınıklı Kampüsündeki tüm fakülte ve sosyal tesisleri ile ve ilçelerde bulunan mekanları ile modern eğitim-öğretim ve hizmet ortamlarını oluşturan Pamukkale Üniversitesi, uluslararası araştırma üniversitesi olma hedefine doğru kararlı ve hızlı adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Uluslararası öğrenci ve öğretim elemanı değişimlerine önem vermiş olan, bu anlamda dünyanın birçok ülkesinden üniversitelerle Erasmus, Farabi, Mevlana ve Leonardo projeleri kapsamında ikili iş birliği anlaşmaları imzalamış olan Üniversite, mobility-öğrenci hareketliliğinde AB Ülkelerinde 3600 Üniversite içinde yapılan sıralamada ilk 100 üniversite içinde yer almış bulunmaktadır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 12 Şubat 2017 - 5:18 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Erkeklerin Yalan Söylediğini Nasıl Anlarız?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehirler Sohbet

Nick Kayıt Etme KomutuSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Mobil Sohbet Nedir Nasıl KullanılırSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber