Gülben Ergen, Müge Anlı'ya Destek Mesajı Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Gülben Ergen, Müge Anlı’ya Destek Mesajı

Anasayfa > Haberler > Gülben Ergen, Müge Anlı’ya Destek Mesajı

Sehirlersohbet Gülben Ergen, Müge Anlı’ya Destek Mesajı evet Türkiye de holiganlık bitmemekte.. Geçtiğimiz günlerde yapılan Fenerbahçe-Beşiktaş Maçı olaylı olmuştu hatırlarsanız sayın sohbet okurları , onun üzerine Atv’nin başarılı programcısı olan Müge Anlı sabah programın da güzel bir açıklama yaparak .

Yapılan saldırıları ve Tartışmaları kınamıştı.. Bunun üzerine olay daha bir gerildi sanırım rakiplikle alakalı bir durum sayın

Esra Erol konuyu anlamasına rağmen gündem olabilmek kendi retingini arttırmak için sataştığını düşünüyorum . E malum evlilik programları asparagaz olunca retinglerde çuvalladı bir şekilde reklam yapması lazım başardı galiba her neyse konun şimdi diyeceksiniz ki Gülben Ergen ile ne alakası var . Buyrun haberi başa alalım ..

Şarkıcı Gülben Ergen, Beşiktaşlı taraftarın küfürlü tezahüratlarda bulunduğu Müge Anlı’ya destek verdi: Taraftar topluluğu bir anneye, bir kadına büyük ayıp ediyor.

Beşiktaş taraftarının, olaylı Fenerbahçe derbisinin ardından canlı yayında Tolga Zengin‘e tepki gösteren sunucu Müge Anlı‘ya küfürlü tezahüratları üzerine şarkıcı Gülben Ergen sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

“KABALIĞIN ALASI”

Gülben Ergen, twitter’dan “Koca bir taraftar topluluğu bir anneye, bir kadına ne büyük ayıp ediyor! Şiddetin, kabalığın alası…” ifadelerini kullandı. Bu açıklamanın ardından Gülben Ergen’e de sosyal medyada tepki gösterildi.

Şarkıcı Gülben Ergen’e cevap veren bazı taraftarlar “Tolga Zengin’in ölmüş annesi kadın değil miydi? Tolga’nın annesine küfür edilirken neredeydiniz? Boşuna duyar kasmayın.” şeklinde ifadeler kullandı.

MÜGE ANLI NE DEMİŞTİ?

“Yöneticilere çok büyük görev düşüyor. Yöneticiler açıklamalarına dikkat edecekler. Futbolcular dönüp de taraftarlara saldırmayacaklar. Sen futbolcusun, o taraftar orada olduğu için sen para kazanıyorsun. Taraftar her şeyi söyleyebilir ama sen futbolcu olarak dönüp taraftara saldıramaz sın. Bunları yapanlar olduğu zaman bunların meslekten men edilmesi lazım ki biz huzur içimizde çoluğumuzla çocuğumuzla gidip güzel güzel seyirler yapabilelim.”

Gülben Ergen, Müge Anlı’ya Destek Mesajı bu paylaşımları ile görmekteyiz.

 

Ekleyen : - Tarih: 08 Mayıs 2018 - 12:22 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

İrc nedirSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kıvılcım Ural kimdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

En İyi Üniversite İsimleri

En İyi Üniversite İsimleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

yalcin Sehirlersohbet

09 Mayıs 2018 - 4:32 PM

Gülben Ergen SehirlerSohnet’e de destek verecek inanıyorum

My

09 Mayıs 2018 - 5:46 PM

Alayi asparagaz makarna verin abi makarna millet ac bunlar tribun kavgasina tutusmus allahim ya buradan uganda basbakanina sesleniyorum zeki murende bizi görecek mi ? Sehirlersohbet her zaman güzel paylaşimlar yapar nokta

helloween

09 Mayıs 2018 - 5:48 PM

Yalçın, Gülben Ergen destek versin zengin oluruz hemde evlendirsin bekarcıkları 1 taşla 2 kuş olur 🙂

Comolokko

09 Mayıs 2018 - 5:51 PM

Bana kısmet bulun.

Ece

10 Mayıs 2018 - 6:38 PM

Gulben ERGEN de http://www.sehirlersohbet.com da. Elinize saglikSohbet haber