Gupse Özay Alaska Paylaşımı Tepki Gördü Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Gupse Özay Alaska Paylaşımı Tepki Gördü

Anasayfa > Magazin > Gupse Özay Alaska Paylaşımı Tepki Gördü

SehirlerSohbet Gupse Özay Alaska Paylaşımı Tepki Gördü diyerek magazine bomba gibi haberler sunmaya devam etmekte , geçtiğimiz ve gelecek günlerimiz için önemli gelişmelerden biri olan Askeri operasyonlara türk halkı ve bir çok ünlü kesim de destek verilirken . Bugünlerde Yapılan Afrin operasyonu olan Zeytin dalı Harekatına destek veren ünlüler ve desteğini vermeyen ünlüler de var .

Sehirlersohbet Gupse Özay Alaska Paylaşımı Tepki Gördü işte o paylaşımını yaptıktan sonra vatandaşlar başta olmak üzere kendi hayranların dan da tepki aldı .

Afrin Operasyonuna tepkisiz kalan ünlüler den biri gupse Özay, Alaska‘da ki depremle ilgili sosyal medya hesapların dan paylaşımda bulununca eleştiri geçikmedi .

Güzel oyuncu aynı zamanda senarist olan Gupse Özay çok geçmeden paylaşımını kaldırmak zorunda kaldı.

Türkiye’nin göz bebekleri olan türk silahlı Kuvvetleri, Türkiye’nin sınırlarını teröristlerden temizlemek için Zeytin dalı harekatı’nı başlattı.Bir çok ünlü isim sosyal medya hesabından , Afrin operasyonu olan Zeytin Dalı Harekata destek verirken destek vermeyen isimler arasında Gupse Özay yer aldı

 Gupse, Alaska’daki deprem için üzülüp paylaşım yapınca eleştiri oklarının hedefi oldu.

MEHMETÇİK CANINI ORTAYA KOYUYOR

Bölgeye barış götürerek, huzur ve güvenlik ortamının sağlanması için elinden geleni yapan Mehmetçik, canını ortaya koymaya devam ediyor.

GUPSE ÖZAY’A TEPKİ

Türkiye’nin gündeminde kahramanlarımız varken açıklama yapmayan ünlülerden biri ise Gupse Özay oldu. Özay, Mehmetçik’in mücadelesine sessiz kalırken Alaska’da meydana gelen 8 büyüklüğündeki depreme tepkisini dile getirdi.

İşte o paylaşım

Gupse Özay Alaska Paylaşımı Tepki Gördü

 

ELEŞTİRİ GELİNCE SİLDİ

Zeytin Dalı Harekatı’na ve şehit haberlerine sessiz kalan Gupse Özay, eleştiri yağmuruna tutulunca ‘Alaska’ paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Sehirlersohbet kullanıcıları olarak Türkiye ‘nin tabiri caiz ise etinden sütünden, bir çok ALLAH’ın bahşettiği bereketten güzellikten nasibini alanların bu güzelliği koruyan göz bebeğimiz olan Mehmetçiklerimize manevi desteğini sunmayan kim varsa HARAM olsun diyoruz.

Allah Türk Askerini Korumasını ve Yüceltmesini dilerim ..  İNŞALLAH ..

Zeytin Dalı Harekatın da hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza ve Askerimize Allah Rahmet ülkemize sabır diliyorum..  Sehirlersohbet ve sohbet odaları kullacıları olarak gönülden dualarımız ve desteğimiz devam etmektedir.

 

Ekleyen : - Tarih: 23 Ocak 2018 - 7:26 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Recep Tayyip Erdoğan’dan TEOG AçıklamasıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Popüler erkek bebek isimleri ve anlamlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Nergıs

24 Ocak 2018 - 6:13 PM

Ev yanarken asifte taranırmıs)Sohbet haber