Güzel kız sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Güzel kız sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > Güzel kız sohbet

Abant İzzet Baysal Üniversitesi hakkında bilgi:

Abant İzzet Baysal Üniversitemiz, ülkemizdeki mevcut devlet ve vakıf üniversitelerinin yanında “vakıf destekli devlet üniversitesi” olarak üçüncü modeli oluşturur. AİB Üniversitesi, kuruluşundan bugüne kadar geçen 20 senede devlet imkânlarına ilave olarak İzzet Baysal Vakfı başta olmak üzere hayırsever işadamlarının büyük katkılarıyla kısa bir sürede üstün bir fiziki yapı ve nitelikli bir teknolojik donanıma ulaşmış bulunmaktadır.

3 Temmuz 1992 tarihinde kurulmuş olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gazi Üniversitesi’ne bağlı olan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Bolu Eğitim Yüksekokulu ve Bolu Meslek Yüksekokulu ile İstanbul Teknik Üniversitesi’ne bağlı Düzce Meslek Yüksekokulu’nun birikimlerini temel almış durumdadır.

Eğitime başladığı zamanda, dört bin civarında öğrencisi ve 192 akademik personele sahip olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin halen 23 bin öğrencisi vardır. Alanlarında söz sahibi elit bir akademik kadroya sahip olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi 11 Fakülte, 6 Yüksekokul, 5 Meslek Yüksekokulu, 4 Enstitü ve 9 Araştırma Merkezi ile akademik faaliyetine devam etmektedir. 2004’te ERASMUS Üniversite Beyannamesini almaya hak kazanmış olan Abant İzzet Baysal Üniversitesi, ayrıca Avrupa Üniversiteler Birliği üyesi durumundadır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 05 Şubat 2017 - 12:04 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Yenidoğan Bebek BeslenmesiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

mobil sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Yılbaşı İçin Güzel Hediye FikirleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

mahmut

16 Haziran 2017 - 10:16 AM

bu zamanda güzel kız bulmak zor be abiii güzel kız sohbetini sitenizde güzel kızlarla yapabilirmiyim ..Sohbet haber