Hadise suskunluğunu bozdu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Hadise suskunluğunu bozdu

Anasayfa > Magazin > Hadise suskunluğunu bozdu

Hadise, Hakan Sabancı Hakkında İlk defa Konuştu
Hadise, Hakan Sabancı ile aşk yaşadığı iddialarına cevap olarak “O gece güzel bir jest yaptı. Aşk falan asla yok. Bekarım, biri olursa çekinmeden söylerim. Sansanyon yaratmam” şeklinde cevap vermiştir.

Hadise önceki gün Forum Kayseri’de düzenlenen etkinlikte sahneye çıktı. Etkinlik öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan ünlü şarkıcı, Hakan Sabancı ile aşk haberleri hakkında ilk kez konuştu.magazin haber sohbetleri yapmak sehir sohbetleri yapmak üniversiteli kızlarla sohbet ve chat yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

“HAKAN ÇOK HARİKA BİR JEST YAPTI”

Geçtiğimiz günlerde Karaköy’de bir mekanda beraber eğlendikten sonra Sabancı’ya ait VIP minibüsle evine giden Hadise “Hakan sadece güzel bir jest yaptı. Onun dışında bir aşk söz konusu değil” demiştir.

“BİRİYLE AŞK YAŞARSAM ÇEKİNMEM SÖYLERİM”

Mekan çıkışı basının görüntü almaması için korumaların şemsiye açması sorulunca “Şemsiye projesi benim özellikle yaptığım bir durum değildir, anlık gelişen bir olaydır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz help ve operhelp departmanındaki yetkililerimiz sizlere istediğiniz yardımları yapacaktır.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Etiketler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ekleyen : - Tarih: 19 Ocak 2017 - 12:14 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
hakkari-sohbet-siteleri

Hakkari Sohbet SiteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Bayat Ekmek Kebabı TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Mynet sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Hayat

19 Ocak 2017 - 10:11 PM

Valla dedikodularin krali bu sitede. Ogrenmek istedigibiz hersey icin sehirlersohbet i tek geciyorum.:)Sohbet haber