İlk buluşma Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

İlk buluşma

Anasayfa > Magazin > İlk buluşma

 

İlk buluşma

1- İlk Buluşmada Sorduğunuz Her Zaman Aynı Sorular

Sorduğunuz sualler erkeklerin gururunu okşar. Şayet onu, neyin mutlu veyahut mutsuz ettiğini merak ediyorsanız, bu sahiden de onun duygularını önem verdiğinizi gösterir. Size açılmasını sağlayacak sualler mesele! Erkekler kendilerini dinliyor-muş- gibi yapan kadınlardan nefret ederler. Ekseriyetle bu tarz davranan kadınların dinlemekten çok kendilerini anlatmaya meyilli olduğunu düşünürler. Böylesi bir vaziyeti keşfettiklerinde bu tarz kadınları egoist veya şımarık olarak tanımlarlar. Doğru bir izlenim bırakmak için, alakanızı düzgün şekilde gösterdiğinizden emin olun ve ona şahsi sualler sorun.

2- İlk Buluşmada Sergilediğiniz Tavır ve Davranışlar

Şayet buluşma süresince mızırdanıp, yakıntı ettiyseniz, herkese ve her şeye eleştirel bir şekilde yaklaştıysanız ikinci buluşma hayallerinizi rafa kaldırsanız iyi edersiniz. Unutmayın ki birbirinizi tanımak için bu randevulaştınız. O sizin psikoloğunuz değil. Şayet kötü bir gün geçirdiyseniz ve kendinizi bununla alakalı konuşmaktan alıkoyamıyorsanız en azından bu konuyla alakalı konuşmalarınıza bir sınır kazancın ve 20 dakikadan fazla bu konuyu uzatmayın. Gününüzle alakalı paylaşımınızı bitirdikten sonra çok daha keyifli konular açmayı da savsaklamayın. Seçeceğiniz konuşmaların bilhassa ilk buluşmada din, siyaset ve benzeri konular üzerine olmamasına dikkat edin.

3. İlk Buluşmada Ona Karşı Verdiğiniz Reaksiyonlar

Hiçbir reaksiyon vermeme talihiniz varsa bunu seçenek etmelisiniz. Erkekler, bir anektot paylaştıkları ya da bir şaka yaptıklarında vereceğiniz tepki karşısında gerilebilirler. Cevaplarınızı çarpıtmanıza gerek yok, yalnızca dinleyin ve nazik olun. Şayet angarya gibi hissetmezseniz en iyisi büyüleyici bir gülümsemeyle cevaplamak en iyisi olacaktır. Aynı zamanda siz de esprili bir şekilde bu şakalara katılabilir ve kendi hikayelerinizi anlatabilirsiniz. Böylesi buluşma süresince öylece oturup kafa sallamaktan daha iyi netice verecektir.

Ekleyen : - Tarih: 28 Mayıs 2017 - 1:11 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Seviyeli Sohbet Ve ChatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kızlarla üniversite sohbetleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Şehirler sohbet

En Yakışıklı Erkek ResimleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber