İlk randevu mekanları Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

İlk randevu mekanları

Anasayfa > Kadınca > İlk randevu mekanları

Onunla ilk buluştuğunuzda dış görünümünüz, tavrınız, aranızdaki konuşmalar kadar, ilk randevunuzun mekanı da önem talımaktadır. Mekan seçimi konusunda buluşacağınız kişi ile ortak bir karar vermeniz daha güzel olur. Peki, buluşma mekanı sizin organizasyonunuza kaldığı durumda ne yapmanız gerekir?

1. Bildiğim Mekandan Vazgeçmem Diyenler için

İlk buluşmanın ne kadar heyecan dolu olacağı malum, bu heyecanı daha da artırmamak için, önceden bilmediğiniz bir mekanı tercih etmemenizi tavsiye ediyoruz. Ortamından, menüsünden ve ilk buluşmaya uygunluğundan emin olduğunuz bir mekanı tercih etmeniz sizin avantajınıza olacaktır.

2. Tercihine Göre Karar Vermek İsteyenler için

Yemek ya da sadece bir şeyler içmek konusunda da bir karar vermeniz ve tercihinizi buna göre yapmanızda fayda bulunmaktadır. Eğerki sadece bir şeyler içmek için buluşacaksınız, şık bir kafe güzel bir seçim olur.Fakat, yemeğe çıkmak üzerine karar verdiyseniz bir restoranda rezervasyon yaptırmanız nazik ve güzel bir hareket olacaktır.

3. Alternatif Mekan Arayanlar için

İlk buluşmanızda bir sanat galerisi gezmek, konsere gitmek ya da eğlenceli bir etkinliğe katılmak da çok güzel olabilir. Örneğin, sahilde yürürken doya doya sohbet edebilirsiniz, bir çay bahçesinde oturabilirsiniz ve yorulunca banklarda dinlenebilirsiniz.
İkinizin de sevdiği bir ressamın eserlerini birlikte görmeye gitmek size birbirinizin bu sanatsal yönünü tanıma fırsatı verecektir ayrıca, konuşacak derin bir konunuz olacaktır.

Birlikte gitmeyi düşündüğünüz konser elbette ikinizin de beğendiği bir sanatçı ya da gruba ait olmalıdır. Güzel bir müzik dinlemek, zaman zaman şarkılara eşlik etmek, şarkılar hakkında konuşmak ve gülümsemek ilk buluşma için çok güzel olacaktır?

4.Sportif Mekan Olsun Diyenler için

Bunların yanı sıra, ikiniz de yürüyüşten zevk alıyorsanız ilk buluşmanızda yürüyüşe katılabilirsiniz ya da tenisten hoşlanıyorsanız bir maç izleyebilir belki de maç yapabilirsiniz, dans ikiniz için de vazgeçilmez ise, müziğe kulak verip dans edebilirsiniz. Hatta ikiniz de futbolseverseniz, birlikte maç izlemekte unutulmaz bir ilk buluşma olabilir : )

Dikkat! İlk buluşma, birbirinizi tanımanız ve paylaşımda bulunmanız için bir araya geldiğiniz ilk an, ona evinizde yemek pişirmeyi ya da bungee jumping gibi yeni bir etkinlik denemeyi gelecek buluşmalara bırakmanız iyi olur.

İlk buluşmada nereye gidilir? Sorusuna modası hiç geçmeyecek bir cevap vererek yazımızı noktalıyoruz: Pastanede muhallebi yemek! : ).

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil geörüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 13 Ocak 2017 - 12:11 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

ASk AcısıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Sehir sohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

İsparta sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber