İnternet arkadaşlığı Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

İnternet arkadaşlığı

Anasayfa > Sohbet Chat > İnternet arkadaşlığı

İnternet Arkadaşlığı

Yaşadığımız bu internet çağında bilhassa gençler zamanlarının büyük bir bölümünü internette geçiriyorlar. İnternet sayesinde sosyal etkileşim içerisinde olmak artık her zamankinden daha kolaylaştı… Sosyal paylaşım platformları, tanışma siteleri benzer ilgiye sahip insanların birbirleri ile iletişime geçmelerini sağlayan araçlar haline geldiler.üniversiteli kızlarla sohbet chat yapmak mobil sohbet yapmak sehir sohbetleri yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

İnternet arkadaşlığı sadece gençlere ait bir kavram değil. Bugünümüzde internet üzerinden tanışarak evlenen ve kendinden bir parça bulduğu insanla uzun süre ilişkisini devam ettiren insanlar bulunmaktadır. Sosyal platformlar sayesinde insan ilişkileri gelişirler ve insanlar kendilerini daha kolay ifade edebilir duruma gelirler. Gerçek hayatta içedönük bir bireyin sosyal medya platformlarında aktif olduğu görülüyor. Zamanla özgüveni eksik insanlar sosyal medya platformlarında kendilerine duydukları güveni gerçek hayatta da yansıtmaya başlıyorlar. İnternetten arkadaşlık insanın sosyal becerilerinin gelişmesine yardımcı olan unsurlardan biri haline gelmiş durumdadır. Bazı insanlar internet arkadaşlığı hakkında olumsuz düşüncelere kapılmış durumdadırlar. İnternet üzerine tanışılan birey ile kurulacak ilişkinin seviyesiz, gereksiz ve samimiyetten uzak olduğunu savunan birçok insan bulunmaktadır. Eğer internetten arkadaşlık yapmayı düşünüyor iseniz bunun için özel olarak üretilmiş çok amaçlı siteler bulunmaktadır. Fakat araştırmalar insanların çoğunun internet profillerini oluştururken yalan söyledikleri sonucuna varmışlardır. Bu araştırmalar sırasında katılımcıların internet profillerindeki bilgiler taban alınarak ehliyetleri, boyları ve kiloları ölçüldü. Özellikle kadınların internet profillerinde kendilerini olduklarından zayıf gösterme eğilimleri oldukları kanıtlanmıştır. İnternet arkadaşlığı, dikkatli olunması gereken bir konudur. İnsanların yalan söyleyebilme kabiliyeti göz ardı edilmemelidir ve kişi hakkında doğru bilgiye ulaşmaya çalışılmalıdırlar. İnternetten arkadaşlık yapacağınız birey eğer erkek ise araştırmalar o bireyin profilinde bulunan aşk ve ilişki hakkında paylaştığı sözler sizi o bireye daha çok yakınlaştırmaktadır.seviyeli arkadaşlıklar için sohbet ve chat yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresine bekliyoruz.

Ekleyen : - Tarih: 23 Ocak 2017 - 2:51 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Kastamonu sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Padişah Yastığı TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Fatih Terim Yeniden GalatasaraydaSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

BeSte

23 Ocak 2017 - 10:19 AM

Kesinlikle katılıyorum…Ayrıca özel bilgilerinde herkesle paylaşılmaması da çok önemli… Hekese seviyeli sohbetler…Sohbet haber