İstanbul Sohbet Odaları Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

İstanbul Sohbet Odaları

Anasayfa > Mobil Sohbet, Sohbet Chat > İstanbul Sohbet Odaları

SehirlerSohbet İstanbul Sohbet Odaları bugün sizlere türkiye’nin en büyük Sehirlerin den biri olan İstanbul Sohbet odaları tanıtacağım

Kısaca İstanbul için bir tarihi yapalım ,iSTANBUL’un tarihi 300 bin İstanbul’un tarihi 300 bin yıl önceye kadar uzanır. Küçükçekmece gölü kenarında bulunan Yarımburgaz mağarasında yapılan kazılarda insan kültürüne ait ilk izlere rastlanmıştır. Bu dönemde gölün çevresinde Neolitik ve Kalkolitik insanların yaşadığı sanılmaktadır. Çeşitli dönemlerde yapılan kazılarda, Dudullu yakınlarında Alt Paleolitik Çağ’a, Ağaçlı yakınlarında ise, Orta Paleolitik Çağ ile Üst Paleolitik Çağ’a özgü aletlere rastlanmıştır.

M.Ö. 5000 yıllarından itibaren başta Kadıköy Fikirtepe olmak üzere Çatalca, Dudullu, Ümraniye, Pendik, Davutpaşa, Kilyos ve Ambarlı’da yoğun bir yerleşimin başladığı sanılmaktadır. Ama bugünkü İstanbul’un temelleri M.Ö. 7. yüzyılda atılmıştır. M.S. 4. Yüzyılda İmparator Constantin tarafından inşa edilip, başkent yapılmış; o günden sonra da yaklaşık 16 asır boyunca Roma, Bizans ve Osmanlı başkentlik sıfatını sürdürmüştür. Aynı zamanda, İmparator Constantis ile birlikte Hristiyanlığın merkezlerinden biri olan İstanbul, 1453’te Osmanlılar tarafından fethedildikten sonra Müslümanların en önemli kentlerinden biri sayılmıştır.
Kısa tarihinden sonra SANAL dünyada istanbul ‘dan bahsedelim biraz da , Gelişen teknoloji ve zaman bakımından istanbul sohbet siteleri içerisinde en çok katılım gösteren il konumun dadır .
Artık insanlar  para harcamadan ücretsiz sohbet sitelerine erişip her yaşta erkek/kız sohbet ederek  yeni dostluk kurabiliyor .Günlük stresimizi,sıkıntılarımızı atabiliriz Veya paylaşımda bulunarak karşı tarafa da bir eglence sunabilirsiniz . İstanbul Sohbet odaları spor konuları,gündem,son dakika, sinema,müzik bir çok ortak yanınızı paylaşabileceğiniz dostlar arkadaşlar edinebilirsiniz.Canınız mı sıkıldı,dost’a erişemediğinizi düşündüğünüzde İstanbul sohbet odalarına hizmet veren sehirlersohbet sitemiz de ailevi sorunlarınızı yalnızlık ile başa çıkma derdinize derman olacak arkadaşlar edinebilirsiniz .Kendinize uğraş edineceğiniz sohbet odalarımızın içerisinde beyin jimlastiği geliştireceğiniz odalar var kelime oyun gibi amacımız zamanınızı güzel geçirmek .
Belki çoğu zaman kendinize bile itiraf edemediğiniz bir konuyu anlatıp rahatlayabilir, alacağınız destekle moral bulabilirsiniz. İster kameralı odalarda karşılıklı birbirinizi görerek konuşabilir veya sadece yazışabilirsiniz.
Sehirlersohbet istanbul Sohbet odaları na hizmet ederek sizleri en güzel dostlukları ve aynı şehir de hava aldığınız belki size iyi gelecek dostlar,eşler,arkadaşlar edinmenize imkan sunuyor neden sehirlersohbet ‘i denemek istemiyorsunuz ? Her zaman Karşılıklı en rahat sohbet ediceğiniz muazzam ortam
.
Ekleyen : - Tarih: 26 Mart 2018 - 10:07 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Eskişehir sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Uzak durulacak erkeklerSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Kokostar Kek TarifiSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Adnan hoca

27 Mart 2018 - 6:59 AM

Istanbul sohbet odalari istanbullu insanlar mi temsil ediyor cok gyzel bir seySohbet haber