Kadınlar Günü Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Kadınlar Günü

Anasayfa > Kadınca > Kadınlar Günü

Kadın hep zarar gören ama kimseye zarar vermeyen kişidir. çilekeştir. Zillete düşendir. Bir kenara itilen, canı çıkana kadar dövülendir. Her kabağın başına patladığı yazgısı kara talihsizlerin talihsizidir. Allah`ın kadını bir emanet olarak verdiğini unutan adamlara adam olmadıklarını söz eden sessiz aktörlerdir.

kadın; babasının ayakları altındaki paspastır. kimi eşinin zulmünü görmezden gelen eş, bazen de abilerinin elinde kalandır.

şehit tabutuna sarılmış gözyaşı döken şehit anasıdır. Asla katillere boyun eğmeyen, bebeği sırtında Kurtuluş Savaşına mermi taşıyandır. En soylu alın terinin en muhteşem sahibidir.

Benim bu satırları yazıyor olmamın vesilesidir. Canımın içi, gözümün bebeğidir. Gözünden damlayacak bir tek yaşa ömrümü feda edeceğim kişidir. Gönül bahçemde açan rengârenk güllerin arasındaki en güzel çiçektir.

insan olmanın vesilesidir. Havva`dır bayan. Sevgilinin can damarı Amine`dir. şaka eş Hatice`dir. Bir iffet anıtı Meryem`dir.

bayan?

hanım her 8 Mart`ta adına istatistikler tutulan, 9 Mart`ta da unutulandır.

Yani bayan anadır, yardır. ederi kıymetsizleştirenlerin karşısında dimdik duran candan öte candır.

her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözü ne kadar doğru bir sözdür,bu ya annemiz ya sevgilimiz ya eşimiz yada kızkardeşimizdir. bu vesile ile yakınlarına ve sevdiklerine her türlü desteği veren kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum ve bu günün bir günle sınırlı kalmamasını diliyorum.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak,köy sohbet,deniz sohbet,tatil sohbet,gemici sohbet,muhtar sohbet,otel sohbet,rezervasyon sohbet, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet,kelebek sohbet gizemli sohbet mobil geveze sohbet mobil kelebek sohbet mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil gizemli sohbet için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet chat siteleri mobil chat siteleri almanya sohbet mobil almanya sohbet fransa sohbet mobil fransa sohbet sanal sohbet mobil sanal sohbet  yapmak için yeni insanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 08 Mart 2017 - 9:23 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

İstanbulu DinliyorumSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Gurbetci SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Erkekler ne beklerSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

NazLi

08 Mart 2017 - 6:37 PM

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Selin

12 Mart 2017 - 1:23 AM

Gec olsa da tum dunya kadinlar gunu en guzel sekilde kutlu olsunSohbet haber