Kadınlar ne ister Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Kadınlar ne ister

Anasayfa > Kadınca > Kadınlar ne ister

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar Ne İster
1. Kadınlar Takdir Edildiğini Hissetmek İsterler

“Sevildiğini hissetmelidir” diyerek başlamadığım için şaşırmış olabilirsiniz fakat Çoğu erkek “seni seviyorum” der. Ama eşlerini ya da kız arkadaşlarını takdir etmekten imtina ederler. Bir kadının hayatında takdir edilmek büyük önem taşımaktadır. Pek çok kadın, “vericidir”, onlar bütün çabalarıyla eşlerinin ve çocuklarının hemen her ihtiyacını karşılamaya çalışırlar. Ama vermekten mutluluk duyan kadınlar dahi çabalarının takdir görmesini beklemektedirler.

2. Kadınlar Hayatlarındaki Erkekle Derin Duygusal Bir Bağ Paylaşmak İsterler

Neden mi söz ediyorum? Kadınlar hayatlarındaki erkeğin kendilerine duygusal şekilde bağlı olmalarını isterler vede  severler. Duygularımızı ifade etmekten utanmaksızın bunu hissettirmemizi isterler.

Çoğu erkeğin bir kadına açılma süresi uzun zaman alabilir. Bu belki de konuşmaktan hoşlanmamalarından kaynaklanıyor olabilir. Veya dokunsal hisler başlığından hoşlanmıyor olabilirler. Ne hissettiklerini sorduğunuzda çoğunlukla yorum yok deme nedenleri de bundan olabilir. Eğer davranış biçiminiz bu yukarıda yer alan bir kaç satırdaki gibiyse o zaman kadınların isteklerine yönelik en önemli noktalardan birini yerine getiremiyorsunuz anlamına gelir. Çünkü kadınlar, ne kadar duygusal bir bağ ile kendilerine bağlı olduğunuzu bilmek istemektedirler.

3.kadınlar kendilerini seksi ve kadınsı hissetmeyi severler

Kadınlar, erkeklerin aksine daha fazla sözel yaradılıştadırlar. Sevgili ya da eşlerinin kendileriyle seksi bir şekilde konuşmalarını severler. Ona, kendisinde hoşunuza giden seksi konulardan söz etmelisiniz. Bunu beklenmedik bir alanda kulağına fısıldamanız çok hoşuna gidecektir. (sinemada ya da kalabalık bir asansörde…) Kelimeler bir kadına çok seksi gelebilir. Açıklayıcı ve kışkırtıcı olmalısınız. Örneğin; saçlarının güneşteki parıldamasını çok seviyorum… bu siyah elbisenin seni ne kadar güzel gösterdiğinin farkındamısın? ama o içindeki sen olmasaydın o elbise benim için hiçbir şey ifade etmezdi… gibi cümleler kurmaya özen göstermelisiniz.

4. Kadınlar Kendilerine Acı Çektirmeyecek Bir Erkeğe Sahip Olmak İsterler

Kadınlar ilişkinin merkezinde kendilerini görmek istemektedirler. Başka insanların ya da bencil bir adamın izlerinin bu merkezde kesinlikle yeri yoktur. Günümüzdeki ilişkilerde tarafların benmerkezci tavırları ile çatışan ilişkinin merkezi ciddi yaralar almaktadır. Kadınların içsel dünyaları her ne kadar özgürlük türküleri de söylese korunma ihtiyacındadırlar ve bunun için de bir erkeğe ihtiyaç duyarlar.

5.kadınlar romantik olmayı bilen erkek isterler

Romantizm, zaman ayırmak ve sevdiğiniz için bir şeyler yapmak anlamına gelmektedir. Karakterinizin kişiliğinizin nasıl olduğunun hiç önemi yoktur, çaba gösterirseniz siz de romantik olabilirsiniz. Pek çok kadın kendisine şiir okuyan erkekleri sever (daha da iyisini yazan) Lirik olması önemli değidirl duygu ve düşüncelerinizi aktarın yeterlidir, ona küçük bir not bile yazsanız olur. Kadınlar düşünülmek isterler… İşte romantizm budur…

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz evli bayanlarla sohbet evli bayanlarla mobil sohbet yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 12 Şubat 2017 - 5:19 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Afyon kocatepe üniversitesi sohbet chatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Amerika Suriye’yi VurduSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Gaziantep sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız



Sohbet haber