kameralı sohbet Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

kameralı sohbet

Anasayfa > Sohbet Chat > kameralı sohbet

Bu Yazımızda Çankırı Karatekin Üniversitesi nasıldır, Çankırı Karatekin Üniversitesi hakkında bilgi konusuna değinmiş olacağız.

Çankırı İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Tarihi özellikleri ve kendine has doğal ve iklimsel özellikleri olan bir kentimizdir. Türkiye’nin harika doğal güzelliğe sahip Ilgaz dağı Çankırı sınırları içerisinde yer almaktadır.

Çankırı Karatekin Üniversitesi ne zaman kurulmuştur? Çankırı Karatekin Üniversitesi 2007 senesinde kurulmuştur.

Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencileri en çok sırasıyla İstanbul, Ankara ve Çankırı’dan gelen öğrencilerden oluşmaktadır. Türkiye’nin tüm illerinden öğrencisi olan bir üniversitemizdir.

Çankırı Karatekin Üniversitesi yeni bir üniversitedir ve hızla yapılanmasını sürdürmeye devam etmektedir. Çok sayıda kapalı öğrenci alanları hızla yapılıp öğrencilerin hizmetine sunulmuş bulunmaktadır. İktisat Fakültesi ile Spor Salonu haricindeki fakülte binalarının yapımı bitmiştir. Altyapısı ile Türkiye’deki üniversiteler arasında en iyilerdendir. Çankırı Üniversitesi yeni kurulmuş olan kampüsünün ulaşım yönünden sıkıntısı bulunmayan bir üniversitedir. Üniversite kampüsü şehre 3 kilometre mesafede yer almaktadır.Çankırı Karatekin Üniversitesi kampüsü içerisinde öğrenci alanlarına araç alınmayacaktır. Engelliler için en uygun kampüs alanlarından birisi durumundadır. Binalar ve kampüs engelli öğrenciler de düşünülerek yapılmış bulunmaktadır. Binalar içerisinde akıllı asansörler buna örnek olarak verilebilir. Bu kampüs içerisinde Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin fakültelerinden 4 tanesi yer alacaktır. Bu fakülteler Mühendislik, Fen, Edebiyat ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’dir. 2013 yılı itibarıyla bu dört fakültenin öğrencileri bu kampüsteki ilk öğrenciler durumunda olmuştur. Diğer öğrenciler ise şehrin çeşitli yerlerindeki müstakil binalarda eğitim görmeye başlamıştır.

güzel kızlarla sohbet yapmak güzel kızlarla mobil sohbet, güzel kızlarla mobil chat yapmak için üniversiteli kızlarla sohbet yapmak, mobil sohbet, yapmak, chat, kızlarla üniversite sohbetleri yapmak rus kızlarla sohbet sehir sohbetleri yapmak için üniversite mobil sohbet üniversite mobil chat üniversiteli kızlarla mobil sohbet üniversite sohbetleri üniversite chatleri üniversiteli kızlarla mobil chat rus kızlarla mobil sohbet, rus kızlarla mobil chat mobil sehir sohbetleri mobil sehir chatleri yapmak kameralı sohbet,görüntülü sohbet, geveze sohbet, mobil kameralı sohbet mobil görüntülü sohbet mobil kameralı chat mobil görüntülü chat geveze chat mobil geveze sohbet mobil geveze chat yapmak için sizleri sehirlersohbet.com adresimize bekliyoruz.sohbet ve chat kanallarımızda sohbet edebilirsiniz yeni insanlarla tanışabilirsiniz. radyoda müzik dinleyebilirsiniz.oyun kanallarımızda dilediğiniz kanalda dilediğiniz türden oyunlar oynayabilirsiniz.Güzel sohbetler dileriz.sehirlersohbet.com

Ekleyen : - Tarih: 10 Şubat 2017 - 12:02 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Sevgilinizin Tuttuğu Takıma Göre Aşk YorumuSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Bursa sohbet siteleriSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Mobil Adiyaman SohbetSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

CevabınızSohbet haber