Kanal Şifresini Girme Komutu Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Kanal Şifresini Girme Komutu

Anasayfa > İrc Komutları > Kanal Şifresini Girme Komutu
şehirler sohbet

identify

Chanserv identify komutu

Server kanallarında yani sohbet sitelerinde bulunan sohbet odalarının bir rumuz tarafından kanalı kayt etmesi ve buna baglı olarak kullanılan komutların başında gelir identify yani şifre girme komutu..

Sohbet sitelerinde sohbet odalarının şifrelenmesi icin bir rumuzun ilk önce  nickinin şifreli olması ve kayt edecegi kanalda opa cıkmış olması gerekmekteydi  daha sonra ise kanal şiferleme  komutunu uygulaması gerekirdi daha sonra arkadaşlar o rumuz kanal founderi yani kanal sahibi olabilir şimdi serverlerde kanal şifrelenmiş rumuzu rumuz ve şifrenin girilmesiyle anında sistem yani chanserv  founder nicki tanıyayrak ona +q modunu uygular böylece nick şifresini girmek kanalın şifresini girmeyi gerektirmez ama eger başka bir nick kullanıyor ama kanalla alakalı bir işlem yapacaksanız kanal şifresini  girmeniz gerekiyor başka bir arkadaşınız eger şifreyi kullanırsa aynı anda oda founder konumuna gecer. bu özelligin icine girdikce daha farklı ve zevkli kanal uygulamalır görürsünüz. :))

kanal şifresi girme komutu : /cs identify #kanaladı şifre 

örnek : /cs identify #sohbet 12435234   gibi.

 

Ekleyen : - Tarih: 23 Temmuz 2015 - 8:18 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

Nazlı Çelik Kimdir?SehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Sanal arkadaşlıkSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

[…] fazla acıklama için linke tıklayınız.!! ——— -Sendpass Belirtilen kanalın şifresini, founder nickin email adresine […]Sohbet haber