Kız Arkadaşınıza Kavga Sırasında Bunları Asla Söylemeyin Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Kız Arkadaşınıza Kavga Sırasında Bunları Asla Söylemeyin

Anasayfa > Genel > Kız Arkadaşınıza Kavga Sırasında Bunları Asla Söylemeyin

 

Eğer daha uzun ömürlü bir hayat diliyorsanız bir kavgada kız arkadaşınıza asla söylememeniz gereken sözleri bilmelisiniz.

Bazen kadınlar delirebilir, özellikle size, hem de hiç bir sebebe ihtiyaç duymadan. Siz de boşta bulunup, önemsiz olduğunu düşündüğünüz bir söz edersiniz. Sonra bir bakmışsınız o söz bir çığ gibi büyüyüp sizin üzerinize doğru şiddetli bir şekilde düşüyor. Kadınlardan hiç bir zaman vazgeçmeyeceksiniz, fakat bu tür problemlere bir çözüm var o da söz seçiminiz. Karşınızda asla söylememeniz gereken sözler:

“Bırak, Sal, Rahatla, Boşver”: Tıkandığımız noktada genellikle seçimimiz bu kelimelerden yana oluyor, aslında olmamalı çünkü ateşe körükle gidiyoruz. Kız arkadaşınız sinirden patlayacakken ona “Boşver” ya da “Ya bir rahatla yaaa!” demek sadece sizin için işleri daha da zorlaştıracaktır. Bu kelimeler yerine :”Benim de canım senin kadar sıkıldı bu konuya” ya da “Beraber hallederiz” gibi rahatlatıcı cümleler seçmelisiniz.

“Ben Böyle Bir Adamım”: Siz kendinizi bu halinizle kabul etmiş olabilirsiniz ama kız arkadaşınız bunu yemeyecek. Siz böyle bir cümle kurunca kız arkadaşınız “Allah’ım neydi benim günahım!!” diye düşünmeye başlıyor ve sizin gibi biriyle nasıl buralara geldi diye kendiyle beraber size de kızıyor. İlişkiniz devam etsin istiyorsanız bu cümleyi tamamiyle hafızanızdan silin. Bunun yerine “Değişmeye çalıyorum” deyin, ne kadar yalan olsa da.

“Seni Seviyorum” (Kavga Sırasında): Kavga sırasında hemen bu işin içinden kurtulmak için dakika 1 gol 1 “Seni seviyorum”’u sıkmayın. Belli ki bir halt yemişsiniz o yüzden özür dilemeye hazırlanın, neyi neden yaptığınızı açıklayın. Sonra da “Bir daha olmayacak”’la bitirin.

“Sana Kalmış”: Burada kızılacak ne var diye düşünmeniz çok normal fakat kadınlara “Sana kalmış” denilince “Zaten 1 aya ben bu işin içinden kendimi kurtarıyorum” ya da “Artık hiç bir şey umrumda değil” der gibi, yani ilişkinin iplerini salmışsınız gibi geliyor. O yüzden bu tür sözlerden kaçınıyoruz onun yerine “Ben karar veremedim, sen ne düşünüyorsun?” diye sormalısınız.

(Hiçbir şey): Tek kelime etmeyerek paçanızı kurtaramazsınız. Hatta sessiz durmanız onu daha da delirtecektir. Çünkü susunca hala kendinizi haklı gördüğünüzü düşünüyorlar. O yüzden bizce ötmeye başlayın.

Ekleyen : - Tarih: 29 Mayıs 2017 - 8:52 AM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz
memoserv komutları

Memoserv KomutlarıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Türkiye – Karadağ Maç Canlı AnlatımSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Nazlı Çelik ve Oyuncu Engin Öztürk SevgiliSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

nergiss

29 Mayıs 2017 - 9:12 AM

🙂 cok dogru tespitler

Mustafa

29 Mayıs 2017 - 9:51 AM

Kavgada etsek bile kavganın sonu Guzel Sonla biter bence 🙂

MuR@T

29 Mayıs 2017 - 5:01 PM

kavga edilse dahi bi taraf ın alttan alması gerekki daha fazla kırgınlık üzüntü yaşanmasın gerisi önemsiz her ilişkide kavga olur oda o ilişkinin tuzu biberidir 🙂Sohbet haber