Kızlarla arkadaş olma yöntemleri Sohbet, Chat, Sohbet Siteleri
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Kızlarla arkadaş olma yöntemleri

Anasayfa > Sohbet Chat > Kızlarla arkadaş olma yöntemleri

Kızlarla arkadaş olma yöntemleri

Dünyada insanlar sürekli birbirleri ile mutlu beraberlikler kurma çabası içindedirler.Her birey karşı cinsinden birisi ile arkadaşlık edinme cabasındadır.Bu arkadaşilık sevgili ve aşık pozisyonuna gelince kişiler artık birbirleri ile ahenku bir çift olmuştur.Fakat insanlar çekingenlik gibi nedenlerden dolayı kendilerine karşı cinsten bir arkadaş edinemeyebiliyorlar.Erkeklerin kızlar ile tanışma ve arkadaşlık arzuları çeşitli etmenler nedeni ile genelde reddediliyor.Şimdi sizlere kız arkadaş edinme hakkında yararlı bir yazı iletmek istiyorum.
Erkekler hep Sevgili arıyor kız arkadaş arama çabası kız arkadaş edinmeye çalışıyor ancak sonuç olumsuz oluyor.Kız arkadaş edinmek istiyorsun ve yardıma mı ihtiyacın var? İşte işine yarayabilecek bir kaç tavsiye:

ilk adım : Kendine Bir Çeki Düzen Ver

Benzetme yapmak gerek görülürse bir erkek cüzdan almak istediğinde birçok özelliğe bakar; Kaç gözü var, cebimde iyi durur mu, fiyatı makul mu, dayanıklı mı … Fakat bir kız cüzdan almak istediğinde tek bir şeye bakar; “GÖRÜNÜŞ”, diğer şeyler sonra gelir.

Bu yüzden kız arkadaş bulma çabasındaysan görünüşünle başla. En yakışıklı erkek sen olmayabilirsin ancak iyi görünmen gerekir. Bu da demektir ki:

İyi bir berber edin.
Tırnaklarını kes.
Erkeksi bir parfüm kullan.
Traş ol.
Temiz veya yeni bir ayakkabı giy.
Saat kullan.
Eğer yeteri kadar bakımlıysan diğerlerini geride bırakabilirsin demektir. Çoğu kız temiz ve bakımlı olmayan erkeklerden güzellanmaz. Aksesuarlarına dikkat etmen gerekir. Örneğin bir güneş gözlüğü seni kabadayı gibi gösterirken diğer biri çok havalı görünmene yardımcı olabilir. Eğer bir aksesuarın sana yakışıp yakışmayacağından emin olamıyorsan kullanma.

ikinci adım: Kendine Güven!
İlk kız arkadaşının senin “kız gibi bir erkek” olduğunu düşünmesine izin verme. Bir kızla konuşurken utangaçsan, bu kıza açık bir mesaj verir; onun görünüşünden etkileniyorsun. Bu da kızın normalden daha utangaç davranmasına ve rahatsız olmasına neden olur. Kızlar rahatlıkla konuşabileceği erkeklerden güzellanır. Eğer göz teması kurmaktan korkuyorsan yakınında durmadığınız zaman kızın kaşlarına veya alnına bak. Yeterince yakın olmadıkça gözüne değil de kaşına baktığını anlaması imkânsızdır. Sürekli ona bakmak zorunda da değilsin. Bir erkeğin yanısıra nasıl davranıyorsan bir kızın yanısıra da öyle davranmaya çalış. İyi bir görünüm ve yeteri kadar özgüven iyi bir çiftdir.

ücüncü adım: Ne Konuşacağını Planla

10 saniyelik bir sessizliğin sonucu “güle güle” veya “sonra görüşürüz” olabilir. Konuşmadan önce ne konuşacağını planlamak bunu engellemek için iyi bir fikir olabilir. Eğer aklına konuşmak için hiçbir şey gelmezse sıradan bir arkadaşın veya öğretmenin ile ilgili konuş. Havadan sudan veya siyasetten bahsetme, bu konuşacak bir şeyinin kalmadığını hissettirir.

dördüncü adım: Vücut Dilini Kullan
Vücut dilini iyi kullanmak iletişime büyük bir katkı sağlayabilir. Ama abartma!

Beşinci adım: Onu Dinle

Genellikle erkekler, kızlar konuşurken diğer şeyler düşünür: “umarım iyi görünüyorumdur”, “vay be ne hoş dudakları var”, “ne kız ama”… Bunları düşünme ve kızın ne ifade ettiklerine odaklan. Konuşmasını bitirdikten sonra gelişihoş bir yanıt verirsen senin onu dinlemediğini düşünür ve tarihe karışırsın.

Altinci adım: İltifat Et!

Kızlar iltifatlara bayılır. “Güzel cüzdan”, “Hoş saat” veya “Saç kesimin sana yakışıyor” gibi iltifatlar kızların ihtiyaç duyduğu şeylerdir. Çünkü hoş görünmek için çok uğraşırlar ve işe yaradığını duymak güzellarına gider.

Yedinci adım: Gülümse ve Eğlenceli Ol

Kızlar onları güldüren erkeklerden güzellanır. Esprili olmaya çalış ve bir kaç fıkra öğren. Cinsellik ile ilgili fıkralar anlatmaktan kaçın, kızlar genellikle bundan güzellanmaz.

Sekizinci adım: Hediye Al

Bir kızla buluşacaksan bir kutu çikolata veya şeker almak iyi bir fikir olabilir. İlk buluşmada çiçek veya şahsi şeyler almaktan kaçınmalısın.

Dokuzuncu adım: Arkadaşlarına Önem Ver

Buluştuğun zaman yanısıra arkadaşları varsa hepsiyle konuş. Bu onların senin ile ilgili iyi düşünmesine yardım eder. Hatta sen gittikten sonra ona ne kadar iyi bir erkek olduğun ile ilgili şeyler söyleyebilirler.

Onuncu adım: Bir İyilik İste

Eğer kız kitap okumaktan veya filmlerden güzellanıyorsa ve bir CD’ye sahipse ondan iste. Böylece geri verebilmen için gelecek buluşmanız kendiliğinden ayarlanmış olur.

Ekleyen : - Tarih: 04 Haziran 2017 - 7:07 PM - Okunma Sayısı :
chat, chat siteleri Google
chat, chat siteleri

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

BAĞLANMAYACAKSINSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Sohbet chatSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

Afrin harekatıSehirlerSohbet.Com Şehirler Sohbet

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Zeytin

04 Haziran 2017 - 10:16 PM

:))) varmi oyle bir erkek :)))Sohbet haber